Dodaj do ulubionych

mediamarck

IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 12.11.03, 00:21
mediamarck otworzyl nowy sklep na naszym zacofanym wojewodztwie a reklama jak
by przynajmniej nie wiadomoco tam bylo, wsamym przemyslu poszly krocie na ta
reklame.... a wszystko to tylko chwyt reklamowy toewary niektore
promnocyjne sa naprawde bardzo tanie ale reszta jest bardzo droga jednbytm
slowem porazka .....a ludzie sie napalaja i tamjezda z calego wojewodztwa na
zakupy ,,, poheh
Obserwuj wątek
    • truskawusia Re: mediamarck 12.11.03, 08:13
      Gość portalu: th&D napisał(a):

      > mediamarck otworzyl nowy sklep na naszym zacofanym wojewodztwie a reklama jak
      > by przynajmniej nie wiadomoco tam bylo, wsamym przemyslu poszly krocie na ta
      > reklame.... a wszystko to tylko chwyt reklamowy toewary niektore
      > promnocyjne sa naprawde bardzo tanie ale reszta jest bardzo droga jednbytm
      > slowem porazka .....a ludzie sie napalaja i tamjezda z calego wojewodztwa na
      > zakupy ,,, poheh


      Co ciekawego kupiłeś?
    • truskawusia FORUM PRZEMYŚL?? POWINNI TEGO ZABRONIĆ 12.11.03, 08:16
      • promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: FORUM PRZEMYŚL?? POWINNI TEGO ZABRONIĆ 15.11.03, 16:46
        ;)


        pro
    • Gość: th&D Re: mediamarck IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 14.11.03, 00:43
      Nic !!! Bo nie jezdze jak niektorzy do mojzeszowa na zakupy! poprostu wiem jak
      jest!
      • piwo_nuklearne Re: mediamarck 14.11.03, 01:41
        Gość portalu: th&D napisał(a):

        > Nic !!! Bo nie jezdze jak niektorzy do mojzeszowa na zakupy! poprostu wiem
        jak
        > jest!

        Jasne, jasne...!
        Styrlitz też wiedział ile jest 2x2.
        Ale Styrlitz nie wiedział co wie Centrala.
    • wowa11 Re: mediamarck 14.11.03, 08:19
      w sobote jechałem przez Rzeszó, szok!, na Rejtana był ogromny korek, okazało
      się, ze wszyscy jadą do tego nowego sklepu. kręciły sie tam prawdziwe tłumy,
      współczuje mieszkańcom, którzy nie dość, że mieszkają na paskudnym osiedlu, to
      jeszcze zostali uszczęśliwieni sąsiedztwem kilku hipermarketów. Ponoć skarżą
      sie na brak miejsc parkingowych i zajeżdżone trawniki, cóż, przyjechało bydełko
      na tanie zakupy....
      • rychu_z_przemysla Jaki mediamarck 18.11.03, 14:36

        • rychu_z_przemysla Re: Jaki mediamarck 18.11.03, 14:37
          MEDIAMARKT
          to po niemiecku, a nie angielsku
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka