Gość: th&D
IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl
12.11.03, 00:21
mediamarck otworzyl nowy sklep na naszym zacofanym wojewodztwie a reklama jak
by przynajmniej nie wiadomoco tam bylo, wsamym przemyslu poszly krocie na ta
reklame.... a wszystko to tylko chwyt reklamowy toewary niektore
promnocyjne sa naprawde bardzo tanie ale reszta jest bardzo droga jednbytm
slowem porazka .....a ludzie sie napalaja i tamjezda z calego wojewodztwa na
zakupy ,,, poheh