kasia_kp
14.07.04, 22:52
Przepraszam ze tak wyskakuje ale jestem troszke zbulwersowana tym co ostatnio
tu czytam (nie jestem tu bez winy).
Kochane albo zmieńce tytuł albo nie długo zaczna do Was z katarem przychodzić
i pytać jakie smarkatki najlepsze !!!
Przepraszam za ten post mogłam na jakiegoś priv-a
Kasia