boe_
29.04.05, 23:03
tak sobie bladze po necie zamiast sie bawic w piatkowy wieczor bo sie
nawdychalam (nie naumyslnie tylko przy pracy:)) przez ostatnie dwa dni
amoniaku i dioksanu jest mi potwornie niedobrze...chociaz nie powinnam
narzekac, bo chociaz mi wizja juz wrocila :)
i tak znalazlam to forum
a ze nawdychalam sie w ramach doktoratu na uniwersytecie w antwerpii - witam
wszystkich i pozdrawiam:)
bede tu do was wpadac
boe