29.04.05, 23:03
tak sobie bladze po necie zamiast sie bawic w piatkowy wieczor bo sie
nawdychalam (nie naumyslnie tylko przy pracy:)) przez ostatnie dwa dni
amoniaku i dioksanu jest mi potwornie niedobrze...chociaz nie powinnam
narzekac, bo chociaz mi wizja juz wrocila :)
i tak znalazlam to forum
a ze nawdychalam sie w ramach doktoratu na uniwersytecie w antwerpii - witam
wszystkich i pozdrawiam:)
bede tu do was wpadac
boe
Obserwuj wątek
    • kakofonia Re: witam:) 30.04.05, 13:06
      a jak klimat na Twojej uczelni? poza wyziewami szkodliwymi ;-)?

      sytuacja, że tak powiem, sprzyja byciu doktorantem?
      • boe_ Re: witam:) 30.04.05, 14:41
        wyziewy zafundowalam sobie z wlasnej woli, wiec sie nie liczy:)
        powiem tak, zaczelam doktorat w polsce, poczym rzucilam i zaczelam jescze raz w
        belgii, wiec mam porownanie...i jedyne co moge na ten temat powiedziec to - nie
        ma porownania:)nie wrocilabym juz na polska uczelnie
        jezeli ineteresuja cie jakies szczegolne kwestie to odpowiem bardziej
        szczegolowo:)
        pozdrawiam
        b
        • rilian Re: witam:) 01.05.05, 14:41
          a witamy, witamy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka