11.10.07, 08:36
Witam

Chcialbym przygotowac ksiazke na temat Korei, pisze aktualnie
doktorat na temat Korei Polnocnej. Moze ktos bylby zainteresowany i
bysmy wspolnie cos przygotowali?
Info na priv

Pozdrawiam

Nicolas

www.northkorea.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka