Dodaj do ulubionych

Już po egzaminach - ufffffffffff!!!!!!!

23.10.07, 08:10
W sumie było ok, ale świadomość, że mam to już za sobą jest wspaniała!
Teraz tylko recenzje i obrona (oby). Najtrudniej było przygotować sie do
angielskiego, bo nie wiadomo z czego.
Obserwuj wątek
    • niewyspany77 Re: Już po egzaminach - ufffffffffff!!!!!!! 23.10.07, 08:23
      agatka1111 napisała:

      > Najtrudniej było przygotować sie do angielskiego

      Lepiej napisz jak bylo na tym egzaminie z ang bo to mnie interesuje, tez mam z
      tym klopot.
      • coalla Re: Już po egzaminach - ufffffffffff!!!!!!! 23.10.07, 09:30
        brawo!
        gratuluję, powdziwiam i zazdroszczę...
        (ja mam przed sobą wszsytkie trzy, przekładane, odwlekane..)
      • agatka1111 Angielski 23.10.07, 09:31
        Egzamin to była około półgodzinna konwersacja na temat mojej pracy - pytania na
        temat zawartości merytorycznej, metodologii, hipotez, wniosków, itd. Nie
        przygotowałam się za bardzo, bo w sumie nie wiedziałam jak. Najlepiej napisać
        sobie takie streszczenie żeby sie oswoić z terminologią (chociaż po
        przetłumaczeniu iluśtam pozycji w trakcie pisania doktoratu jakiś zasób słów się
        posiada:))). Dla mnie jednak łatwiej tłumaczyć z ang.na polski niż odwrotnie,
        wiec takie ćwiczenie się przydaje.
        • niewyspany77 Re: Angielski 23.10.07, 09:43
          No tak tez sie spodziewalem :) Ja w sumie przekladam moje egzaminy "na pozniej"
          wlasnie z powodu problemow z ang... A mozesz jeszcze napisac tak pi razy oko
          jaki poziom tej rozmowy? FCE + slownictwo fachowe czy cos wiecej?
          • rubin04 Re: Angielski 23.10.07, 09:48
            A aj zdawałam rosyjski. Pisemny b.trudny. Czesc słuchowa dl amnie prosta, ale ja jestem b.osłuchana. Ustny przyjemny - głownie o mojej pracy dr i planach zawodowych na przyszłosć - ja z terminologia fachowa byłam osowjona bo robiłam stypendium w Rosji.

            W końcu trzeba zdać jęz. nowożytny - nie koniecznie angielski :)

            Ja nie chciałam angielskiego ponieważ jego nauka (zwłaszcza garmatyki) nie sprawia mi przyjeności, a rosyjski uwielbiam...
          • agatka1111 Re: Angielski 23.10.07, 09:49
            Głównie to egzaminowany mówi, wiec taki jest poziom jaki on sam posiada :)))))))).
            • olaczup Re: Angielski 23.10.07, 09:53
              Czesc
              Jak Ci zazdroszczę.... Ja mam dwa za sobą i.... we wtorek NIEMIECKI.
              Trzymajcie kciuki.
              • agatka1111 Trzymam kciuki 23.10.07, 09:56
                Na pewno będzie dobrze - tylko ten stres przed...
                • olaczup Re: Trzymam kciuki 29.10.07, 19:37
                  Trzymajcie kciuki...
                  • olaczup Re: Trzymam kciuki 30.10.07, 15:41
                    ;))))))))))))))))))))))))
                    Po bólu!!!!!!!!!
                    Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka