agatka1111 23.10.07, 08:10 W sumie było ok, ale świadomość, że mam to już za sobą jest wspaniała! Teraz tylko recenzje i obrona (oby). Najtrudniej było przygotować sie do angielskiego, bo nie wiadomo z czego. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niewyspany77 Re: Już po egzaminach - ufffffffffff!!!!!!! 23.10.07, 08:23 agatka1111 napisała: > Najtrudniej było przygotować sie do angielskiego Lepiej napisz jak bylo na tym egzaminie z ang bo to mnie interesuje, tez mam z tym klopot. Odpowiedz Link
coalla Re: Już po egzaminach - ufffffffffff!!!!!!! 23.10.07, 09:30 brawo! gratuluję, powdziwiam i zazdroszczę... (ja mam przed sobą wszsytkie trzy, przekładane, odwlekane..) Odpowiedz Link
agatka1111 Angielski 23.10.07, 09:31 Egzamin to była około półgodzinna konwersacja na temat mojej pracy - pytania na temat zawartości merytorycznej, metodologii, hipotez, wniosków, itd. Nie przygotowałam się za bardzo, bo w sumie nie wiedziałam jak. Najlepiej napisać sobie takie streszczenie żeby sie oswoić z terminologią (chociaż po przetłumaczeniu iluśtam pozycji w trakcie pisania doktoratu jakiś zasób słów się posiada:))). Dla mnie jednak łatwiej tłumaczyć z ang.na polski niż odwrotnie, wiec takie ćwiczenie się przydaje. Odpowiedz Link
niewyspany77 Re: Angielski 23.10.07, 09:43 No tak tez sie spodziewalem :) Ja w sumie przekladam moje egzaminy "na pozniej" wlasnie z powodu problemow z ang... A mozesz jeszcze napisac tak pi razy oko jaki poziom tej rozmowy? FCE + slownictwo fachowe czy cos wiecej? Odpowiedz Link
rubin04 Re: Angielski 23.10.07, 09:48 A aj zdawałam rosyjski. Pisemny b.trudny. Czesc słuchowa dl amnie prosta, ale ja jestem b.osłuchana. Ustny przyjemny - głownie o mojej pracy dr i planach zawodowych na przyszłosć - ja z terminologia fachowa byłam osowjona bo robiłam stypendium w Rosji. W końcu trzeba zdać jęz. nowożytny - nie koniecznie angielski :) Ja nie chciałam angielskiego ponieważ jego nauka (zwłaszcza garmatyki) nie sprawia mi przyjeności, a rosyjski uwielbiam... Odpowiedz Link
agatka1111 Re: Angielski 23.10.07, 09:49 Głównie to egzaminowany mówi, wiec taki jest poziom jaki on sam posiada :)))))))). Odpowiedz Link
olaczup Re: Angielski 23.10.07, 09:53 Czesc Jak Ci zazdroszczę.... Ja mam dwa za sobą i.... we wtorek NIEMIECKI. Trzymajcie kciuki. Odpowiedz Link
agatka1111 Trzymam kciuki 23.10.07, 09:56 Na pewno będzie dobrze - tylko ten stres przed... Odpowiedz Link
olaczup Re: Trzymam kciuki 30.10.07, 15:41 ;)))))))))))))))))))))))) Po bólu!!!!!!!!! Pozdrawiam Odpowiedz Link