Dodaj do ulubionych

dobry epileptyk

12.05.16, 19:06
Witam. Niedawno zdiagnozowano u mnie epilepsję pourazową. Chcę potwierdzić diagnozę i trafić do dobrego lekarza. Być może mój lekarz jest dobry, ale tego nie wiem, bo to wstydliwa choroba. Nikt się do niej nie przyznaje dobrowolnie.
Proszę o namiary na dobrego epileptyka w województwie lubuskim lub we Wrocławiu. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
   • hala5719 Re: dobry epileptyk 15.05.16, 22:45
    Na topie jest wyścig szczurów. Najlepiej jeśli Twoi konkurenci nie wiedzą o żadnej chorobie a już na pewno nie o epilepsji. Ci :"życzliwi" na pewno wykorzystają sposobność żeby sprowokować atak. Może Ty masz w Swoim otoczeniu prawdziwych przyjaciół , ale ja niestety nie.
    W zasadzie masz rację. Choroba jak każda inna. Tyle, że w innych nie wypadniesz z wysokości myjąc okna, albo nie oddasz bezwiednie moczu podczas ataku... Życzę zdrowia.
  • ptysiowa_91 Re: dobry epileptyk 16.05.16, 18:10
   Epileptykiem to jesteś ty, a szukasz epileptologa jak już. Leczę się we Wrocławiu od prawie 10lat na padaczkę i mogę śmiało powiedzieć, że możesz poszukać wśród lekarzy ze szpitala uniwersyteckiego, którzy dokładnie cię przebadają.
  • ptysiowa_91 Re: dobry epileptyk 16.05.16, 18:24
   Twoja padaczka jest pourazowa, wiec możliwe że ataki za jakiś czas znikna, dobrane właściwie leki pozwolą ci funkcjonować bez ataków, ale naprawdę mogło być gorzej, juz kilkanaście leżałam ze swoją epi na OIOMie z zagrożeniem życia i nie zliczę ile razy na oddziałach neurologicznych, a są jeszcze gorsze i bardziej upokarzające choroby moim zdaniem. Życze samych dni bez ataków ;)
  • ziuta134 Re: dobry epileptyk 03.12.17, 22:23
   Również poszukuję namiary na lekarza we Wrocławiu lub okolicach. Czy masz namiary. Mam syna 41 lat chorego na padaczkę od urodzenia. Leczymy się w Warszawie , ale ja już nie mam siły jeździć do Warszawy i proszę o kontakt do epileptologa we Wrocławiu. Czekam cierpliwie i dziękuje z góry.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka