22.02.12, 06:02
Moje tabletki na schizofrenie kosztują bez refundacji ok 1 tys.zł co by było gdyby państwo nie refundowało leków dla schizofreników?, wszyscy chodzili by w psychozie.
Obserwuj wątek
        • ditta12 Re: Tabletki 22.02.12, 23:57
          Witaj Kasio.
          Myślę że zależy jeszcze ile kto bierze tych leków i jakie bo antydepresanty to nie wiem czy są refundowane.Ten który ja mam nie jest ale kosztuje ponad 10 zł.Staram się go oszczędzać.
          • monte_we_mgle Re: Tabletki 23.02.12, 00:21
            Fakt, antydepy nie są. Moja fluo ok. 20 złotych/miesiąc, ale ten wellbutrin 4 x tyle i w dodatku żadna rewelacja. Wracam do fluo, bo się rozczarowałem, a kasy też mi szkoda na prochy.
              • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 07:49
                teraz kuknełem to mam tych tabsów, jeszcze w terminie,teserciny,rispolepty itd... sprzedam na czarnym rynku za kilka tysięcy złotych:):), nieee jak bede jechał do lekarza zawiozę jej niech dobiera z tych leków komuś innemu może coś podpasi.
                • ditta12 Re: Tabletki 23.02.12, 07:54
                  jak bede jecha
                  > ł do lekarza zawiozę jej niech dobiera z tych leków komuś innemu może coś podpa
                  > si.

Pewnie,ja zawoziłam.Jakby tak każdy zawoził dla innych a nie zbierał na otrucie się to by było lepiej :)
                  • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:03
                    ditta12 napisała:

> jak bede jecha
                    > > ł do lekarza zawiozę jej niech dobiera z tych leków komuś innemu może coś
                    > podpa
                    > > si.
                    >
                    > Pewnie,ja zawoziłam.Jakby tak każdy zawoził dla innych a nie zbierał na otrucie
                    > się to by było lepiej :)

chora tym sie otruć nie da co najwyżej jak zombi bym chodził.
          • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:32
            ditta12 napisała:

> Nigdy nie widziałam żeby się ktoś bzykał w psychiatryku.

ooojej nie będe pisał bo jeszcze moja zona przeczyta,ale nie raz wpadłem na parke w kibelku i nie raz miałem sam okazję i ogólnie, a moja zona mało jednej nie wpie...ła z zazdrości.
            Było takich przypadków mnustwo.
              • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:35
                ditta12 napisała:

> > Było takich przypadków mnustwo.>
                > No to ja może ślepa czy cóś?:D

Chyba tak albo porostu nie tam patrzyłaś:) za łorze się że u ciebie też mój szpital to nie wyjatek.
                • ditta12 Re: Tabletki 23.02.12, 08:38
                  ditta12 napisała:

> No to ja może ślepa czy cóś?:D
                  Uwierz napisał:
                  <Chyba tak albo porostu nie tam patrzyłaś:) za łorze się że u ciebie też mój szpital to nie wyjatek.>
                    • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:40
                      ditta12 napisała:

> Wszystko jest możliwe ale nie wiem czy po tabsach pacjenci byli sprawni na tyle
                      > żeby się bzykać.

uwierz mi że sprawni,może nie aż tak bardzo ale jednak:P
                    • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:44
                      zaraz smigam do empiku,czekam na giercę Wargame strategiczną dzisiaj premiera a ja kocham takiego typu giercy.A wczoraj żonka sie zdenerwowała bo wydałem 50zł na smsy do gry war of tanks>powiedziała że mam nasrane a ja na to że jak sra niech przepychacza używa:)
                    • ditta12 Re: Tabletki 23.02.12, 08:44
                      Ja się nie bzykałam w szpitalu
                      <a po 9 miechach Forres
                      > ty się wykluwają.>
                      Forest był super a jego syn jeszcze bardziej,czytałam trzecią część.Mały Forest był wynalazcą :)
                      • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:55
                        Ditta no tak na xbox 360 i na pc trzaskam dlatego teraz tego nowego lapka kupiłem żeby wszystko mi na tym poszło.A na xboxie gram online ze znajomymi hed seat na uszach z mikrofonem i super zabawa.A co do wynalazków to zawsze schizofrenicy mieli predyspozycje ,nieraz jakis człowiek się trafił jak byłem który cos wymyslał podczas psychozy.No a ja parę lat temu wymysliłem śrubę uniwersalną i pokazywałem projekt lekarzowi to był zdumiony i kazał mi opatentować i udać się gdzieś z tym i zacząć produkcję.
                        pamietam i wiem jak ta śr€ba ma wyglądać może znajde kiedys chwile opatentuje i uderze gdzieś do jakiegoś producenta ktury by w to zainwestował.
                        • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:56
                          To miała być śruba do ktorej nie potrzeba śrubokreta i mozna nia skręcać wszystko począwszy od stołu w kuchni a kończąc na tłumiku w samochodzie np;
                          • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 08:59
                            ditta12 napisała:

> Zapewne już dawno Ci skradli pomysł.

Wątpie bo były by te śruby w obiegu.A to tylko ten lekarz widział i rodzina,lekarz tam sie takimi rzeczami nie ma czasu bawić a rodzina jak rodzina no pomysł fajny i tyle.
                            • ditta12 Re: Tabletki 23.02.12, 09:02

<Wątpie bo były by te śruby w obiegu.A to tylko ten lekarz widział i rodzina,lekarz tam sie takimi rzeczami nie ma czasu bawić a rodzina jak rodzina no pomysł fajny i tyle. >
                              Może wkręca je w kości ;)

Tworzysz z szybkością karabinu maszynowego,nie nadążam.
                              • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 09:06
                                ditta12 napisała:

>
                                > <Wątpie bo były by te śruby w obiegu.A to tylko ten lekarz widział i rodzin
                                > a,lekarz tam sie takimi rzeczami nie ma czasu bawić a rodzina jak rodzina no po
                                > mysł fajny i tyle. >
                                > Może wkręca je w kości ;)
                                >
                                > Tworzysz z szybkością karabinu maszynowego,nie nadążam.

hehe w kości sie nie nadają,ale mniejsza z tym jak mi kiedys coś odwali może wruce do tego projektu i niewiem będe coś prubował z tym zrobić,ale straszny leń jestem:P
                            • uwierz_w_to Re: Tabletki 23.02.12, 09:03
                              ditta12 napisała:

> Na takich pomysłach ludzie zrobili wielkie pieniądze,np.kobitka która wymyśliła
                              > jednorazowe chusteczki do smarkania.

Na wszystkim mozna zarobić,ktos wymyślił słomki do picia napojów i tłucze miliony ktos cos innego, ale to nie takie proste tez trzeba trochę zainwestować nabiegać się a jak nie masz siana to cie wysiudaja ktoś bedzie tłukł miliony a ty dostaniesz niewielki procęt z tego taki jest świat,jak sama od początku czegoś nie zbudujesz i nie wdrozysz to inne sepy z ciebie zedra.Ten kto ma pieniądze robi pieniądze ten kto ich nie ma prawie zawsze nie bedzie miał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka