madziulka199
02.07.07, 21:38
Bardzo Cię przepraszam Karinko,że długo nie odpisywałam na Twój wątek z dnia 5
marca 2007r.Tak oczywiście mam dzieci.Adrianna ma 5 lat Weronika ma 2 latka I
6 mies i Amelia ma 5mies(ur.19 lutego 07r.)Miałam małe problemy z Amelką
oczywiście zdrowotne.Nie chcę w to wnikać więc musi Ci wystarczyć moje
zapewnienie,że Amelka nie miała łatwego życia przez ostatnie
miesiące.Naszczęcie już jest dobrze(Bogu dzięki).Serdecznie pozdrawiam Cię w
imieniu moim,Amelii,Weroniki,Adrianny i taty Filipa.