Dodaj do ulubionych

Ladyacid -> zalinkowałam Ci bociana...

15.12.08, 23:51
W wątku o listach do Św. Mikołaja.
Ale jeszcze wklejam tu na wszelki wypadek:
www.przyrodnicze.pl/cat139-id1495-pluszowy-bocian-duzy.aspx
Obserwuj wątek
    • chrust5 Re: Ladyacid -> zalinkowałam Ci bociana... 16.12.08, 09:54
      A ja sobie szybciutko wpisalam strone do ulubionych, swietna jest!
      Dobrze sie tam kupuje?
      • witbor Chrust5 16.12.08, 11:35
        Nie mam pojęcia. Po prostu czytałam wątek o listach do Mikołaja i chcąc pomóc
        koleżance wklepałam w wyszukiwarkę "pluszowy bocian" tongue_out
        Ale strona rzeczywiście wygląda fajnie smile
        • chrust5 Re: Chrust5 17.12.08, 10:26
          No i zaryzykowalam, zamowilam tam sympatyczne kolczyki - biedronki i
          ksiazke dla dwulatka. Zobaczymy...
    • ladyacid Re: Ladyacid -> zalinkowałam Ci bociana... 16.12.08, 10:14
      Witamsmile Dziękuję Witbor smileWczoraj wieczorem podobny pojawił się na
      Allegro i jest już ,prawdopodobnie,w drodze pod naszą choinkę smile Mąz
      od razu kliknął smileNie mógł "przepuścić "takiej okazji,choć bociek
      polecany jest na aukcji na prezent ślubny smile
      Ale dziękuję raz jeszcze smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka