witbor 15.12.08, 23:51 W wątku o listach do Św. Mikołaja. Ale jeszcze wklejam tu na wszelki wypadek: www.przyrodnicze.pl/cat139-id1495-pluszowy-bocian-duzy.aspx Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chrust5 Re: Ladyacid -> zalinkowałam Ci bociana... 16.12.08, 09:54 A ja sobie szybciutko wpisalam strone do ulubionych, swietna jest! Dobrze sie tam kupuje? Odpowiedz Link
witbor Chrust5 16.12.08, 11:35 Nie mam pojęcia. Po prostu czytałam wątek o listach do Mikołaja i chcąc pomóc koleżance wklepałam w wyszukiwarkę "pluszowy bocian" Ale strona rzeczywiście wygląda fajnie Odpowiedz Link
chrust5 Re: Chrust5 17.12.08, 10:26 No i zaryzykowalam, zamowilam tam sympatyczne kolczyki - biedronki i ksiazke dla dwulatka. Zobaczymy... Odpowiedz Link
ladyacid Re: Ladyacid -> zalinkowałam Ci bociana... 16.12.08, 10:14 Witam Dziękuję Witbor Wczoraj wieczorem podobny pojawił się na Allegro i jest już ,prawdopodobnie,w drodze pod naszą choinkę Mąz od razu kliknął Nie mógł "przepuścić "takiej okazji,choć bociek polecany jest na aukcji na prezent ślubny Ale dziękuję raz jeszcze Odpowiedz Link