ponownie zadaje sobie to pytanie, bo ponownie mi wstyd za to co sie dzieje w
kraju. cale szczescie ze polska jest na zadupiu i nikt nie wie z moich
znajomych co sie u nas wyprawia. bo bym sie ze wstydu spalila.
jak ten piiiii Kaczynski mogl zakazac parady gejow i lesbijek ? w stolicy
panstwa ktore udaje ze jest cywilizowane i w UE ? ten pan juz pokazal ze jest
niczym w czasie bycia beznadziejnym ministrem sprawiedliwosci. a teraz na
prezydenta sie szykuje.
w takich momentach ciesze sie ze nie ma mnie w tym kraju. pracuje teraz z
gejami, gadamy sobie normalnie i nikogo nie dziwi ze facet ma chlopaka a nie
dziewczyne. pracuej z facetami wiec z gejami moge przynajmniej powymieniac
uwagi na temat mezczyzn
a w naszym kraju ? jak mozna kogos ponizac za orientacje seksualna, i te
tluki z LPR rzucajace obrazliwe stwierdzenia publicznie ? porzadny polityk
powinien sie wstydzic.