Dodaj do ulubionych

Pogaszone?

28.03.09, 21:25
U nas ciemno jak ...nie powiem gdzie.
Calkiem fajnie, wlasciwie. Ludzie wylezli na spacer zeby zobaczyc
jak ciemno.
Obserwuj wątek
    • abere8 Re: Pogaszone? 28.03.09, 23:06
      Dla mnie ta akcja jest bez sensu. Po pierwsze, jak wszyscy o 21.30 rzuca sie
      wlaczac swiatlo, to wiele sieci energetycznych bedzie bardzo przeciazonych, a po
      drugie, chyba lepiej jest na co dzien sie starac oszczedzac energie, nie zapalac
      niepotrzebnie swiatla itp., a nie raz do roku na godzine wylaczyc wszystko i
      siedziec jak ten kolek.

      Kiedys lubilam takie "globalne akcje", a teraz sie chyba jednak zrobilam zbyt
      cyniczna, zeby w nich uczestniczyc.
    • tamsin Re: Pogaszone? 28.03.09, 23:56
      gdyby nie forum to bym nawet nie wiedziala, ze akcja sie dzieje wink
      u nas calkiem jasno jeszcze bez swiatel, ale nie planujemy
      uczestniczyc. Rowniez nie uczestniczylam w bojkotowaniu olimpiady w
      Chinach chociaz ani minuty nie widzialam. Aha, nie popieram rowniez
      bojkotownia coca coli (a moze to ma byc pepsi) bo tego nie pijam.
      Na maje usprawiedzliwienie dodam, ze nie produkuje wiecej niz maly
      koszyk smieci tygodniowo, wszystko co jest juz niepotrzebne w domu
      udaje mi sie jakos recycle.
    • wiedzma30 Pogaszone 29.03.09, 03:01
      Trabia u nas o tym juz od jakiegos czasu - wszedzie plakaty, afisze, nawet na
      kopertach sluzbowych wydrukowali info.
      • novalee1 Re: Pogaszone 29.03.09, 03:22
        a to moze dlatego u nas raz byly wylaczone swiatla na parkingu asdysmile
      • asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 10:34
        > Trabia u nas o tym juz od jakiegos czasu

        U nas od tygodnia bylo czarne mleko. Komedie w sklepach jak ludzie
        szukali zielonego, wolali personel pytajac mleko wyszlo ?

        Ja zauwazylam w pracy w lodowce czarny pakiet i odruchowo
        pomyslalam, ze ktos kupil wino w kartonie i chlodzi sobie na pozniej
        czy co? Zastanowilam sie przez chwile kto moglby pijac wino w
        kartonie i jakos nikt mi nie pasowal. Kawe wypilam bez mleka.

        https://svt.se/content/1/c8/01/48/72/53/mellanmjolk175.jpg
        • tamsin Re: Pogaszone 29.03.09, 17:12
          przez moment myslalam, ze u was mleko farbuja na rozne kolory.
          • asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 19:17
            Owszem, mleko mamy w roznych kolorach: niebieskie, zielone i czerwone
            to czarne zupelnie nas zbajerowalo, dlatego tak wielu ludzi wzielo
            udzial w ciemnej godzinie dla Ziemi. Hi hi
            • asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 20:32
              Gdzie jest Mon?
              Mon, umialas kupic mleko?
              • mon101 Re: Pogaszone 29.03.09, 20:49
                Nie, chorobcia, nie umialam -stalam dzisiaj nad nim w sklepie i sie
                zastanawialam skad ono takie czarne - zielona farba im sie skonczyla
                w tym kryzysie, czy co? Jaki facet kolo mnie tez sie dziwil, na
                wszelki wypadek wybralismy zielone, bo tez bylo. Swiatlo gasilam i
                owszem, byl romantyczny wieczor przy swiecach, ale kampania
                czarnomleczna do mnie nie dotarla. Koncentrowalam sie zeby nie kupic
                nadziewanych kurczakowwink)
                • mon101 Re: Pogaszone 29.03.09, 20:54
                  Ciekawe czy po tej wczorajszej akcji nie bedzie mial bocian mase
                  roboty w grudniu?
                • asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 21:11
                  > nadziewanych kurczakowwink)

                  ja teraz kurczaki strasznie macam, macam, macam

                  a dzieci pewnie od po tej akcji napewno przybedzie, bedzie ladny
                  wysyp za 9 miesiecy
    • asia.sthm Zapalone ? 22.04.09, 09:53
      Uwaga uwaga! Proba ognia i wody.
      Cholera, szlag jasny mnie trafil po otrzymaniu wyniku. Nawet sie nie
      przyznam.
      Sprawdzcie sie na spokojnie i prosze sie nie zalamywac. Powodzenia.
      (wyniki przychodza mejlem po chwili)

      www.akademiajezykapolskiego.pl/index.php/narodowy-test-z-jezyka-polskiego?
      • marjanna1 Re: Zapalone ? 24.04.09, 10:23
        Kurcze nie najlepiej mi poszlo. Ciekawa jestem, gdzie popelnilam
        bledy. smile
        Mialam 28 punktow (70%). sad
        • asia.sthm Re: Zapalone ? 24.04.09, 12:25
          Ja tez wszystko wiedzialam a dali 21, cholera i obciach Wyniki
          podadza na ich stronie 27 kwietnia.
          • asia.sthm Re: Zapalone ? 24.04.09, 12:26
            Prawidlowe odpowiedzi znaczy i tych co wszystko zgadli wink
            Ciekawe, bo nawet moje znajome polonistki z Polski nie trafily wyzej
            niz 33.....zalamka
            • marjanna1 Re: Zapalone ? 24.04.09, 16:44
              No to jak polonistki nie mialy wiecej niz 33 a ja 28 to jeszcze nie
              jest ze mna tak zle. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka