asia.sthm 28.03.09, 21:25 U nas ciemno jak ...nie powiem gdzie. Calkiem fajnie, wlasciwie. Ludzie wylezli na spacer zeby zobaczyc jak ciemno. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abere8 Re: Pogaszone? 28.03.09, 23:06 Dla mnie ta akcja jest bez sensu. Po pierwsze, jak wszyscy o 21.30 rzuca sie wlaczac swiatlo, to wiele sieci energetycznych bedzie bardzo przeciazonych, a po drugie, chyba lepiej jest na co dzien sie starac oszczedzac energie, nie zapalac niepotrzebnie swiatla itp., a nie raz do roku na godzine wylaczyc wszystko i siedziec jak ten kolek. Kiedys lubilam takie "globalne akcje", a teraz sie chyba jednak zrobilam zbyt cyniczna, zeby w nich uczestniczyc. Odpowiedz Link
tamsin Re: Pogaszone? 28.03.09, 23:56 gdyby nie forum to bym nawet nie wiedziala, ze akcja sie dzieje u nas calkiem jasno jeszcze bez swiatel, ale nie planujemy uczestniczyc. Rowniez nie uczestniczylam w bojkotowaniu olimpiady w Chinach chociaz ani minuty nie widzialam. Aha, nie popieram rowniez bojkotownia coca coli (a moze to ma byc pepsi) bo tego nie pijam. Na maje usprawiedzliwienie dodam, ze nie produkuje wiecej niz maly koszyk smieci tygodniowo, wszystko co jest juz niepotrzebne w domu udaje mi sie jakos recycle. Odpowiedz Link
wiedzma30 Pogaszone 29.03.09, 03:01 Trabia u nas o tym juz od jakiegos czasu - wszedzie plakaty, afisze, nawet na kopertach sluzbowych wydrukowali info. Odpowiedz Link
novalee1 Re: Pogaszone 29.03.09, 03:22 a to moze dlatego u nas raz byly wylaczone swiatla na parkingu asdy Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 10:34 > Trabia u nas o tym juz od jakiegos czasu U nas od tygodnia bylo czarne mleko. Komedie w sklepach jak ludzie szukali zielonego, wolali personel pytajac mleko wyszlo ? Ja zauwazylam w pracy w lodowce czarny pakiet i odruchowo pomyslalam, ze ktos kupil wino w kartonie i chlodzi sobie na pozniej czy co? Zastanowilam sie przez chwile kto moglby pijac wino w kartonie i jakos nikt mi nie pasowal. Kawe wypilam bez mleka. Odpowiedz Link
tamsin Re: Pogaszone 29.03.09, 17:12 przez moment myslalam, ze u was mleko farbuja na rozne kolory. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 19:17 Owszem, mleko mamy w roznych kolorach: niebieskie, zielone i czerwone to czarne zupelnie nas zbajerowalo, dlatego tak wielu ludzi wzielo udzial w ciemnej godzinie dla Ziemi. Hi hi Odpowiedz Link
mon101 Re: Pogaszone 29.03.09, 20:49 Nie, chorobcia, nie umialam -stalam dzisiaj nad nim w sklepie i sie zastanawialam skad ono takie czarne - zielona farba im sie skonczyla w tym kryzysie, czy co? Jaki facet kolo mnie tez sie dziwil, na wszelki wypadek wybralismy zielone, bo tez bylo. Swiatlo gasilam i owszem, byl romantyczny wieczor przy swiecach, ale kampania czarnomleczna do mnie nie dotarla. Koncentrowalam sie zeby nie kupic nadziewanych kurczakow) Odpowiedz Link
mon101 Re: Pogaszone 29.03.09, 20:54 Ciekawe czy po tej wczorajszej akcji nie bedzie mial bocian mase roboty w grudniu? Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Pogaszone 29.03.09, 21:11 > nadziewanych kurczakow) ja teraz kurczaki strasznie macam, macam, macam a dzieci pewnie od po tej akcji napewno przybedzie, bedzie ladny wysyp za 9 miesiecy Odpowiedz Link
asia.sthm Zapalone ? 22.04.09, 09:53 Uwaga uwaga! Proba ognia i wody. Cholera, szlag jasny mnie trafil po otrzymaniu wyniku. Nawet sie nie przyznam. Sprawdzcie sie na spokojnie i prosze sie nie zalamywac. Powodzenia. (wyniki przychodza mejlem po chwili) www.akademiajezykapolskiego.pl/index.php/narodowy-test-z-jezyka-polskiego? Odpowiedz Link
marjanna1 Re: Zapalone ? 24.04.09, 10:23 Kurcze nie najlepiej mi poszlo. Ciekawa jestem, gdzie popelnilam bledy. Mialam 28 punktow (70%). Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Zapalone ? 24.04.09, 12:25 Ja tez wszystko wiedzialam a dali 21, cholera i obciach Wyniki podadza na ich stronie 27 kwietnia. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Zapalone ? 24.04.09, 12:26 Prawidlowe odpowiedzi znaczy i tych co wszystko zgadli Ciekawe, bo nawet moje znajome polonistki z Polski nie trafily wyzej niz 33.....zalamka Odpowiedz Link
marjanna1 Re: Zapalone ? 24.04.09, 16:44 No to jak polonistki nie mialy wiecej niz 33 a ja 28 to jeszcze nie jest ze mna tak zle. Odpowiedz Link