IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.07.02, 13:16
Ciało mężczyzny znaleziono wczoraj przed południem w jednym z mieszkań przy
ulicy Sienkiewicza w Wałbrzychu. 54-latek prawdopodobnie został zamordowany.
Mieszkał sam. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu, komisarz Leszek Marzec
natychmiast powołał grupę operacyjno-dochodzeniową, która zajmuje się tylko
tą sprawą. Zabójcy lub zabójców szukają także policjanci z Wydziału
Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
I.M. Twoje Radio
Obserwuj wątek
    • Gość: sivasec Re: Zabojstwo IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.08.02, 15:32
      Pięć osób, w tym dwie kobiety, podejrzanych o zabójstwo ze szczególnym
      okrucieństwem zatrzymali policjanci z Wałbrzycha. Zatrzymani przyznali się do
      winy. Zwłoki 56-letniego mężczyzny policjanci znaleźli we wtorek przed
      południem. Zabójcy byli bardzo brutalni, zmasakrowali ciało swojej ofiary. Już
      kilka godzin później wytypowano sprawców. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy
      Wałbrzycha, mają od 20 do 45 lat. Znali swoją ofiarę. Policja ustaliła, że do
      zabójstwa doszło na tle rabunkowym. Sprawcy wynieśli z mieszkania ofiary
      przedmioty o wartości zaledwie 500 złotych. Podczas przeszukiwania jednego z
      mieszkań w centrum Wałbrzycha policja znalazła prawie 25 gramów amfetaminy i
      ponad 80 tabletek ekstazy. W tej sprawie zatrzymano kolejnych trzech mężczyzn.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka