to.ya 30.11.04, 17:06 już niedługo: www.kfg.pl/ Szanować i kochać góry- nie zawsze to w parze chodzi. Horam zdar! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 30.11.04, 18:32 Dzięki za zaproszenie!!! Zapowiado sie barz ciekawie. Hale coby oberzeć te poredziesiąt fimów o tematyce górskiej i jesce spotkać się z gwiozdami alpinizmu i himalaizmu (m.in.piyrsymi zdobywcami nojwyżsyj góry świata Mount Everstu zimom - Leszkiem Cichym i Krzysztofem Wielickim), to trza tam na śtyry dni pojechać, a nie barz kozdy moze. Ni ma jak Krakusom, haj. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Raunkowe przygotowało bez cały dziyń warsztaty poświęcone bezpieczeństwu w górak. Tyz piyknie i barz to potrzebne młodym turystom. No, no, przyjyzdzo tyz słynny i nojwybitniejsy wspinac na świecie, Niemiec Alexander Huber. Z jego osiągnięciami w górach świata zapoznocie sie dzięki super prezentacji multimedialnej. Telo atrakcji, ino jechać kie telo piyknie pytajom, nie inacyj! Miłośnikom gór nie trza dwa razy godać! Bieremy sie!!! Hej! Hale kusicie! Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 30.11.04, 21:14 ciupazka napisała: > Dzięki za zaproszenie!!! Bardzo prosze :))) > Hale kusicie! Badz co badz Ewa moje imie, hej! :)))) Horam zdar!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia IP: 81.219.67.* 30.11.04, 21:30 Weź ze napis maila, bo nic nie czaje, hehe... i głowicka boli, od myślenio, ftoro to Ewa, hehe. Hej!! Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Górski 2 - 5 grudnia 01.12.04, 09:13 Do rzecy, jesce jedyn link: www.malopolskawita.pl/newsysn/szabnewpoj.php?stan=modyf&idmodyf=71 Pytomy piyknie młodzież, bo naprowde worce przyjść! Telo.Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 01.12.04, 17:37 Gość portalu: Ciupazka napisał(a): > Weź ze napis maila, bo nic nie czaje, hehe... i głowicka boli, od > myślenio, ftoro to Ewa, hehe. Hej!! A jak mam napisać, skoro adresu nie ma? :'( Pozdrav! :) Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 01.12.04, 18:14 Ino na gazete, hehe... Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re Uwaga -:zmiana w programie... 03.12.04, 10:53 II Krakowskiego Festiwalu Górskiego(2-5 grudnia): dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/12.03/Podhale/08/08.html Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Re O cym radziyli?. 07.12.04, 12:23 Cy zniknom ślaki na Słowacji? dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/12.07/Podhale/13/13.html Odpowiedz Link Zgłoś