Dodaj do ulubionych

Krakowski Festiwal Gór

30.11.04, 17:06
już niedługo:

www.kfg.pl/
Szanować i kochać góry- nie zawsze to w parze chodzi.
Horam zdar! :)
Obserwuj wątek
    • ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 30.11.04, 18:32
      Dzięki za zaproszenie!!!

      Zapowiado sie barz ciekawie. Hale coby oberzeć te poredziesiąt fimów o
      tematyce górskiej i jesce spotkać się z gwiozdami alpinizmu i himalaizmu
      (m.in.piyrsymi zdobywcami nojwyżsyj góry świata Mount Everstu zimom - Leszkiem
      Cichym i Krzysztofem Wielickim), to trza tam na śtyry dni pojechać, a nie
      barz kozdy moze. Ni ma jak Krakusom, haj.

      Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Raunkowe przygotowało bez cały dziyń
      warsztaty poświęcone bezpieczeństwu w górak. Tyz piyknie i barz to
      potrzebne młodym turystom.

      No, no, przyjyzdzo tyz słynny i nojwybitniejsy wspinac na świecie, Niemiec
      Alexander Huber. Z jego osiągnięciami w górach świata zapoznocie sie dzięki
      super prezentacji multimedialnej. Telo atrakcji, ino jechać kie telo
      piyknie pytajom, nie inacyj! Miłośnikom gór nie trza dwa razy godać!
      Bieremy sie!!! Hej!

      Hale kusicie!


      • to.ya Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 30.11.04, 21:14
        ciupazka napisała:

        > Dzięki za zaproszenie!!!

        Bardzo prosze :)))

        > Hale kusicie!

        Badz co badz Ewa moje imie, hej! :))))

        Horam zdar!!!!!!
        • Gość: Ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia IP: 81.219.67.* 30.11.04, 21:30
          Weź ze napis maila, bo nic nie czaje, hehe... i głowicka boli, od
          myślenio, ftoro to Ewa, hehe. Hej!!
          • ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Górski 2 - 5 grudnia 01.12.04, 09:13
            Do rzecy, jesce jedyn link:


            www.malopolskawita.pl/newsysn/szabnewpoj.php?stan=modyf&idmodyf=71
            Pytomy piyknie młodzież, bo naprowde worce przyjść!
            Telo.Pozdr.
          • to.ya Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 01.12.04, 17:37
            Gość portalu: Ciupazka napisał(a):

            > Weź ze napis maila, bo nic nie czaje, hehe... i głowicka boli, od
            > myślenio, ftoro to Ewa, hehe. Hej!!

            A jak mam napisać, skoro adresu nie ma? :'(

            Pozdrav! :)
            • ciupazka Re:II Krakowski Festiwal Gór - 2 - 5 grudnia 01.12.04, 18:14
              Ino na gazete, hehe... Hej!
              • ciupazka Re Uwaga -:zmiana w programie... 03.12.04, 10:53
                II Krakowskiego Festiwalu Górskiego(2-5 grudnia):


                dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/12.03/Podhale/08/08.html
                • ciupazka Re: Re O cym radziyli?. 07.12.04, 12:23
                  Cy zniknom ślaki na Słowacji?

                  dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/12.07/Podhale/13/13.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka