IP: *.slowianin.pl 24.02.08, 22:46
Chciałbym dowiedzieć się, czy na stokach Kozińca jest jeszcze śnieg
i czy da się tam jeszcze pojeździć na nartach?
Obserwuj wątek
    • przeszlakowska1 Re: Koziniec 25.02.08, 01:27
      Resztki, 14 stopni ciepła robi swoje, tylko wysoko w Tatrach!
      • Gość: ciupazka Re: Koziniec IP: *.it-net.pl 26.02.08, 19:06
        Po raz kolejny zakopiańska Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
        zorganizowała sportowe zawody narciarskie. W sobotę na stoku Kozińca odbyły się
        szkolne mistrzostwa sportowe. Nauczyciele, uczniowie oraz rodzice, wśród nich
        znana alpejka Małgorzata Tlałka-Długosz, połączyli zabawę ze sportem promując
        zdrowe spędzanie wolnego czasu. (GAB)

        Dla młodzieży śniegu wystarczyło, a ciepło porządek ze śniegiem robi. Ale
        noce z mrozikiem, może i przykurzy w marcu, kto wie, w marcu jak w
        garncu...Zapraszamy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka