Gość: dadiw IP: *.slowianin.pl 24.02.08, 22:46 Chciałbym dowiedzieć się, czy na stokach Kozińca jest jeszcze śnieg i czy da się tam jeszcze pojeździć na nartach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przeszlakowska1 Re: Koziniec 25.02.08, 01:27 Resztki, 14 stopni ciepła robi swoje, tylko wysoko w Tatrach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciupazka Re: Koziniec IP: *.it-net.pl 26.02.08, 19:06 Po raz kolejny zakopiańska Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II zorganizowała sportowe zawody narciarskie. W sobotę na stoku Kozińca odbyły się szkolne mistrzostwa sportowe. Nauczyciele, uczniowie oraz rodzice, wśród nich znana alpejka Małgorzata Tlałka-Długosz, połączyli zabawę ze sportem promując zdrowe spędzanie wolnego czasu. (GAB) Dla młodzieży śniegu wystarczyło, a ciepło porządek ze śniegiem robi. Ale noce z mrozikiem, może i przykurzy w marcu, kto wie, w marcu jak w garncu...Zapraszamy. Odpowiedz Link Zgłoś