12.04.04, 20:45
Pewnie nie wszystkich Was to dotyczy, ale pomyslalem, ze jednak podpowiem,
ze ida czasy dolara.

Jesli macie kredyty w dolarach, to radze z tego uciekac.

Podobnie z Euro. Oszczednosci w Euro sa z pewnoscia lepsze jak PLN ale
wolalbym osobiscie trzymac kapuche w zielonych. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • makronim Re: Dolary 28.10.15, 15:08
      Dolar w przeciągu dwóch tygodni od nieudanej próby przebicia poziomu 3,70 kurs USD/PLN wciąż pozostaje w silnym trendzie wzrostowym. Polecam zerknąć na wykres: strefaforex.pl/co-dalej-z-dolarem/
      • sevenseas Zgadza sie... 28.10.15, 15:46
        Zgadzam sie z Toba przycinek, a jak spojrzysz na forecasty z TReutersa to najwieksi dealerzy tez sie z Toba zgadzaja....sa nawet quotes jak 0.97 na EU...na 3m. Do swiat dolar bedzie duzo mocniejszy.

Aha, dodam...rynki maja klopoty z plynnoscia...volatility jest masakryczne.....radze uwazac lub uciekac z akcji, jesli ktos ma jakies inwestycje na dluzszy okres. Jak Day Trading to nie ma problemu, tylko uwaga na marginy wink W skrocie MOZNA pompowac rynek malymi pieniedzmi, to kreuje dziury..chca wciagnac byki w pulapke, a jak poleci to bedzie bardzo mocno....

tada.

ps. Prosze tylko nie myslec ze to jest tuz tuz, i trzeba shorty brac, najpierw trzeba ruszyc rynkiem w gore i dol i znow...wiec polecam fotel bujany tak aby przypominal ze tak dziala rynek...
        --
        " A journey of a thousand miles begins with a single step" - Lao Tzu.
    • byly-kadi Penthouse 28.10.15, 15:52

Moze sobie kupie, mam na oku, w Gdansku, w pogodny dzien widac Hel a w bardzo pogodny nawet Bornholm. Tylko PLN musi dobic tak gdzies do 6 za dolca, co przewidywalem dawno temu…. ku uciesze gawiedzi. Wtedy.
      Nowy porzadek w Polsce w polaczeniu z nowym , ktore moze nadejsc w USA, to znacy Trump a nie Canton, sorry, Clinton.
      Niepotrzebnie widze sie pospieczylem kupujac PLN, trzeba bylo czekac jeszcze, na szczescie nie kupilem duzo, jedna pelna mala skrytka w banku tutaj.
    • sevenseas FED 28.10.15, 18:45
      Za chwile Fed....EU 1.1110-20 S.....1.1160-70 S takie dobre miejsca na jakis szybki manewr, plynnosc znika przed newsami wiec ostrzegam ...bawic sie na swoja odpowiedzialnosc....ja nie rekomenduje niczego ...
      --
      " A journey of a thousand miles begins with a single step" - Lao Tzu.
    • vice_versa To może lepiej pogadajmy o pogodzie... 28.10.15, 19:16
      OD PÓŁTORA ROKU mamy umacnianie się USD.

https://stooq.pl/c/?s=usdpln&c=3y&t=l&a=lg

Rok temu szukaliście linii oporu dla spadków na PLN (konkretnie Kadi) wiedząc że w Polsce będzie rok wyborczy, znając już treść rozmów Belki i nawet wiedząc że zmiany w ustawie o NBP przeszły tak jak u Sowy ustalono... Nic, dalej zawzięte zaklinanie rzeczywistości.
      Potem USD dobił do 3.6pln na Nowy Rok, dziś jest 3.87pln.
      Umacnia się nieprzerwanie od 1.5 roku...

W tym czasie zdołałeś zamieścić obrazek z łapiącym się za głowę Washingtonem, a Kadi wypchał sejf tą taniejącą złotówką.

Nadchodzący rok to wybory prezydenckie w USA. A Ty z miną wieszcza zachęcasz do kupna dolarów, jakby USD nieprzerwanie spadało od dekady i miał nastąpić spektakularny przełom trendu smile

Dziś, po póltora roku wzrostów USD, odkrywasz Amerykę.
      Fakt, lepiej pod koniec trendu, niż w ogóle, lepiej późno niż wcale.

--
      • byly-kadi Re: To może lepiej pogadajmy o pogodzie... 28.10.15, 20:13
        Aby to byl koniec trandu to na horyzoncie prawdopodobnie musialaby sie pojawic jakas mocna waluta……widzisz cos takiego? Ja nie za bardzo. GDYBYM MIAL TYLKO ZLOTOWKI I ZARABIAL W pln TO PRAWDOPODOBNIE JEDNAK ZARYZYKOWALBYM EURO. Zaminiajac jedno gowno na troszke pewniejsze, chociaz tez ciagle gowno.( Sorry for caps)
        Dolar to waluta bogow : )
        • leny20-4-7 Nieprawda bo już w 2014 było pisane o dolarze 29.10.15, 11:07
          Cały wątek: forum.gazeta.pl/forum/w,17007,153330055,153330055,co_dalej_z_para_EUR_USD_.html

Moja wypowiedź: forum.gazeta.pl/forum/w,17007,153330055,153755922,target_circa_1_1_end_2015_beg_16.html

Przemyślenia w tej chwili:
          Tego zapowiadanego wóczas parytetu już nie jestem taki pewnien! tzn. nie mówię, że go nie będzie, ale już z mniejsza pewnością. Ale prawie jestem pewnien (na ile czekogolwiek można byc!) żę max maxów to ten 1=1 po czym wyjazd na takie 1,20 .
          2. Ale to jest możliwe gdyby najpierw przebiło 1.0850 przy sentymencie risk offu.
          3. Ciekawie to technicznie wygląda, ale nie wiem czy to tutaj jeszcze kogoś interesuje.
          4. Tak w szerszym spojrzeniu, to dolar historycznie miał górkę swoich notowań bodajże na 2 mies przed PIERWSZĄ podwyżką stóp przez FED. Później zaczynał się osłabiać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka