cotelle24 19.11.09, 12:44 Czy w Kobyłce istnieje coś takiego jak cotygodniowy targ gdzie można kupić świeże warzywa/ owoce etc?? I w którym miejscu to jest?? Chyba że w samej Kobyłce nie ma tylko gdzieś "po sąsiedzku" Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cage00 Re: Targ 19.11.09, 13:46 Obawiam się że w samej Kobyłce już nie ma - kiedyś zdaje mi się, że odbywał się przy stacji kolejowej. Natomiast dwa razy w tygodniu - w czwartki i soboty odbywa się w Wołominie przy ul. 1Maja i Matejki; w soboty w Zielonce przy ul. Kolejowej. Odpowiedz Link