19.11.09, 12:44
Czy w Kobyłce istnieje coś takiego jak cotygodniowy targ gdzie można kupić świeże warzywa/ owoce etc??
I w którym miejscu to jest??

Chyba że w samej Kobyłce nie ma tylko gdzieś "po sąsiedzku"
Obserwuj wątek
    • cage00 Re: Targ 19.11.09, 13:46
      Obawiam się że w samej Kobyłce już nie ma - kiedyś zdaje mi się, że
      odbywał się przy stacji kolejowej. Natomiast dwa razy w tygodniu - w
      czwartki i soboty odbywa się w Wołominie przy ul. 1Maja i Matejki; w
      soboty w Zielonce przy ul. Kolejowej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka