Dodaj do ulubionych

Rocznica smierci Dr. Boba...

16.11.14, 19:30
Dzisiaj mija 64 rocznica smierci dr. Boba - czesc jego pamieci...!
Czuje wdziecznosc i podzieke...!
A...
Obserwuj wątek
    • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 19:45
      zamiast pisac banalne bzdety...napisalbys cos od siebie samego o tym czlowieku a tak to napisales laurke, jak za czasów komuny pisali na czerwonych szarfach
      • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 19:55
        wolfbreslau napisał:
        > zamiast pisac banalne bzdety...napisalbys cos od siebie samego o tym czlowieku
        > a tak to napisales laurke, jak za czasów komuny pisali na czerwonych szarfach
        __________________________________________________________________.
        To byl tak skromny czlowiek, ten wspolzalozyciel Wspolnoty AA, ze nawet na swoim
        grobie nie zyczyl sobie aby o tym napisano...
        A...
        • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 20:00
          aaugustw napisał:

          > wolfbreslau napisał:
          > > zamiast pisac banalne bzdety...napisalbys cos od siebie samego o tym czlo
          > wieku
          > > a tak to napisales laurke, jak za czasów komuny pisali na czerwonych sza
          > rfach
          > __________________________________________________________________.
          > To byl tak skromny czlowiek, ten wspolzalozyciel Wspolnoty AA, ze nawet na swoi
          > m
          > grobie nie zyczyl sobie aby o tym napisano...
          > A...

          sugerowalem ,zebys napisal cos od siebie....a nie jakies peany pochwalne.
          od siebie.....rozumiesz co to znaczy?
          • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 20:32
            A u nas była 11 listopada - rocznica niepodległości ;-)
            • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 21:16
              iskram1 napisała:
              > A u nas była 11 listopada - rocznica niepodległości ;-)
              _________________.
              Tak reaguja pijani...!
              A...
              • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 21:21
                Byli przed nami beda po nas , Wspólnota jest Świeta- nieswiętych ludzi !
                • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 11:50
                  iskram1 napisała:
                  > Byli przed nami beda po nas , Wspólnota jest Świeta- nieswiętych ludzi !
                  _____________________________________________________________.
                  Ciekawy masz sposob rozumowania, podobny do ludzi omijajacych szerokim
                  kregiem te Wspolnote, czyli; w sposob nietrzezwo myslacy...!
                  Wytlumacze ci to: Licza sie zalozyciele tej Wspolnoty i im nalezy sie wdziecznosc,
                  nie tobie ani Jasiowi...!
                  Poza tym Wspolnota ta nie jest zadna "Świeta" Wspolnota, ona nie swietuje...!
                  A procz tego mam pytanie; widziala ty (procz siebie samej) swietych za zycia ?
                  A...
                  • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 11:59
                    > Wytlumacze ci to: Licza sie zalozyciele tej Wspolnoty i im nalezy sie wdzieczno
                    > sc,
                    > nie tobie ani Jasiowi...!
                    > Poza tym Wspolnota ta nie jest zadna "Świeta" Wspolnota, ona nie swietuje...!

                    >> iskram 1;
                    >> Masz szanse to kontynuowac :-)
                  • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 13:52
                    Ciekawy jest twój sposób rozumowania - trzezwy być kimś , w niczym !
                    • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 13:56
                      i tym oto sposobem na wirtualnym "nagrobku" Boba...dwoje aowcow sie przekrzykuje, kto wie lepiej ,co jest, a czego nie ma :-)
                      • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:27
                        Umarłych pogrzebać ,a Augusta je....ć
                        • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:40
                          iskram1 napisała:
                          > Umarłych pogrzebać ,a Augusta je....ć
                          _________________________.
                          Zal mi ciebie iskram... :-(
                          (i troche sie wstydze za ciebie)
                          A...
                          • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:48
                            Skończone , tani chwyt ,a wstydz sie za siebie ,odp sobie czego szukasz !
                        • boja55 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:48
                          iskram1 napisała:

                          > Umarłych pogrzebać ,a Augusta je....ć

                          Nie lubię wtrącać się w takie "bezpłciowe" rozmowy , ale nie wytrzymałem . Z tego co piszesz Iskram jesteś kobietą , pracujesz na Programie AA , wierzysz w Boga . Powiedz jak do tego wszystkiego odnosi się Twoja wulgarna odzywka .
                        • alkodarek Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 22:59
                          iskram1 napisała:

                          > Umarłych pogrzebać ,a Augusta je....ć

                          Życie spogląda w TWÓJ pogląd, i dobrze.
                        • alkodarek Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 19.11.14, 10:05
                          iskram1 napisała:

                          > Umarłych pogrzebać ,a Augusta je....ć

                          Miłość przewrotna jest...
                          • aaugustw Zamkniety dziob, to jest to... 19.11.14, 10:45
                            iskram1 napisała:
                            > ... Augusta je....ć
                            - - - - - - - - - - - - - - - - -
                            alkodarek jak ekspert w tych sprawach dodal
                            > Miłość przewrotna jest...
                            __________________________________________________________.
                            Przy spelnieniu pewnych uwarunkowan nie-duchowych u plci przeciwnej,
                            mysle ze nie mialbym nic przeciwko takiej postawie, a wcale nie mam tu
                            na mysli glupoty oferujacej, w koncu dziob mozna zatkac...! ;-)
                            A...
                            • iskram1 Re: Zamkniety dziob, to jest to... 19.11.14, 13:01
                              Już wiadomo o co ci chodzi - do psychiatry leczyć sie !
                              To Europa!
                            • alkodarek Re: Zamkniety dziob, to jest to... 19.11.14, 13:26
                              aaugustw napisał:

                              >
                              > Przy spelnieniu pewnych uwarunkowan nie-duchowych u plci przeciwnej,
                              > mysle ze nie mialbym nic przeciwko takiej postawie, a wcale nie mam tu
                              > na mysli glupoty oferujacej, w koncu dziob mozna zatkac...! ;-)
                              > A...

                              aawguswcie, współodczuwam Twoją tramę...
                              • aaugustw Re: Zamkniety dziob, to jest to... 19.11.14, 15:21
                                alkodarek napisał (do A...):
                                > aawguswcie, współodczuwam Twoją tramę...
                                ____.
                                ?????
                                A...
                      • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:35
                        wolfbreslau napisał:
                        > i tym oto sposobem na wirtualnym "nagrobku" Boba...dwoje aowcow sie przekrzykuj
                        > e, kto wie lepiej ,co jest, a czego nie ma :-)
                        __________________________________.
                        Nastepny mundrala, ktory mowi o grobie,
                        zamiast o ich spisciznie - Programie AA...!
                        A...
                        • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:42
                          > Nastepny mundrala, ktory mowi o grobie,
                          > zamiast o ich spisciznie - Programie AA...!
                          > A...
                          >> iskram1;
                          >> Program AA jest dla wszystkich !

                          • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:45
                            iskram1 napisała:
                            > Program AA jest dla wszystkich !
                            ___________.
                            kibic z dala....
                            A...
                            • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:56
                              Jaka jasnosc w temacie !
                          • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:23
                            > > Nastepny mundrala, ktory mowi o grobie,
                            > > zamiast o ich spisciznie - Programie AA...!
                            > > A...
                            >> iskram;
                            >> zacznij od grup Oxfordzkich, i dopiero mów o spuściznie!
                            • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:34
                              juz jeden minister w polsce tez sie chwalil przynaleznością do szkoły oxfordzkiej :-)
                              • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:37
                                Jesli interesujesz sie historia i powstaniem programu AA/ perełka /
                                • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:42
                                  I tego by chcieli załozyciele , a nie pustych" idei" żegnam !
                    • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 14:34
                      iskram1 napisała:
                      > Ciekawy jest twój sposób rozumowania - trzezwy być kimś , w niczym !
                      ___________________________________________________________.
                      Nie kompromituj sie iskram... - Kto tak mowi, nie ma zielonego pojecia o
                      tym Programie...!
                      A...
          • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 16.11.14, 21:15
            wolfbreslau napisał:
            > sugerowalem ,zebys napisal cos od siebie....a nie jakies peany pochwalne.
            > od siebie.....rozumiesz co to znaczy?
            ______________________________.
            Nie, nie rozumiem... - Wyjasnij to...!
            O czym chcialbys zebym pisal...!?
            A...
    • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:22
      a mnie sie bardzo spodobało , gdy kiedys czytałem o Panu Bobie...ze On był takim antidotum na Billowe szalenstwa i megalomanie.i cos mam bardziej z Boba, niż Billa...choc jak Bill jakos tam liznałem wojska...ale jak Bill, bardziej jestem pragmatykiem, stoikiem , ale z drugiej strony, jak Bill jestem babiarzem :-0
      • wolfbreslau Re: errata* 17.11.14, 15:23
        : - jak Bob * jestem pragmatykiem ittd etc :-0
        • aaugustw Re: errata* 17.11.14, 15:45
          wolfbreslau napisał:
          > : - jak Bob * jestem pragmatykiem ittd etc :-0
          ________________.
          Strata czasu...! :-\
          A...
      • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:45
        wolfbreslau napisał:
        > a mnie sie bardzo spodobało , gdy kiedys czytałem o Panu Bobie...ze On był taki
        > m antidotum na Billowe szalenstwa i megalomanie.i cos mam bardziej z Boba, niż
        > Billa...
        __________________________________.
        Chciala by dusza do raju, ale nie daja...!
        Dr. Bob mial codziennie Biblie na stole,
        to juz dyskwalifikuje ciebie, aby szukac
        jakichkolwiek podobienstw z nim...!
        A...
        • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 19.11.14, 08:13
          aaugustw napisał:

          > Chciala by dusza do raju, ale nie daja...!
          > Dr. Bob mial codziennie Biblie na stole,
          > to juz dyskwalifikuje ciebie, aby szukac
          > jakichkolwiek podobienstw z nim...!
          > A...


          pudło :-)
          mam w plecaku miniaturowe wydanie nowego testamentu :the gideons international, towarzystwo biblijne warszawa 2004- www.gideons.org
          a bez plecaka nigdzie sie nie ruszam z domu.
          chyba ,ze ide do teatru, lub na pogrzeb.
          • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 19.11.14, 10:30
            wolfbreslau napisał (do A...):
            > pudło :-)
            > mam w plecaku miniaturowe wydanie nowego testamentu :the gideons international,
            > towarzystwo biblijne warszawa 2004- www.gideons.org
            > a bez plecaka nigdzie sie nie ruszam z domu.
            > chyba ,ze ide do teatru, lub na pogrzeb.
            ___________________.
            Tu zaskoczyles mnie...! :-o
            (oczywiscie, jezeli cokolwiek w Niej czytasz,
            a nie traktujesz Jej tylko jako talizman...!?)
            A...
    • wolfbreslau Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 15:35
      dajmy spokój r.i.p .Bobowi...sa inne wątki na peregrynacje oniryczne w tym temacie
      ja stąd spadam w każdym razie :-)
      • aabroniewski Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 17:33
        Moim zdaniem temu człowiekowi nalezy sie wdziecznosc i szacunek - dzieki temu zachowuje sie pamiec wielu wartosci, ktore soba reprezentował.

        • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 17.11.14, 18:25
          aabroniewski napisał:
          > Moim zdaniem temu człowiekowi nalezy sie wdziecznosc i szacunek -
          dzieki temu zachowuje sie pamiec wielu wartosci, ktore soba reprezentował.
          _____________________________________________________________________.
          I takie wlasnie uczucia dominuja we mnie kiedy pomysle o nich (l.mn.) bo dla mnie ci
          dwaj wspolzalozyciele (ojcowie) Wspolnoty AA - Bill i dr. Bob - sa nierozlaczna para...!
          A...
          Ps. Znajac juz troche Wspolnote AA wiem, ze uczucia te maja w sobie wszyscy
          trzezwi alkoholicy...
    • alkodarek Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 09:17
      Wywołałeś aawgustwcie arcyciekawą dyskusję! Stymuluj dalej forumowiczów w tym kierunku, prowokuj do twórczego myślenie i rozwoju osobistego trzeźwo-alkholickiego. Tak trzymaj!

      32 wpisy o niczym i donikąd, podlane żółcią, chamstwem i wulgaryzmami.
      Gratulacje! Dr. Bob byłby z ciebie dumny!
      • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 09:45
        alkodarek napisał schowany zza węgła (do A...):
        > Wywołałeś aawgustwcie arcyciekawą dyskusję! Stymuluj dalej
        forumowiczów w tym kierunku, prowokuj do twórczego myślenie i rozwoju osobistego...
        _____________________________________________________.
        Alez alkodarku, przypisujesz mi posiadanie nadzwyczajnych sil, to
        ze ja dla ciebie od dawna juz jestem "Sila Wyzsza" to ja wiem, ale
        dla pozostalych forumowiczow (z malymi wyjatkami) jestem tylko
        zwyklym - jak i oni - uczestnikiem tego FU...
        A na koniec male sprostowanie: ja nie wywołałem tu zadnej arcyciekawej
        dyskusji, ja tylko podalem informację o rocznicy smierci Dr. Boba, reszta
        tego tu arcydziela stworzona zostala przez innych, lacznie z toba, zazarcie
        zaangazowanym, (ze sciekajacym jadem po pysku...!) ;-)
        A...
        • alkodarek Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 13:17
          aaugustw napisał:
          .
          > A na koniec male sprostowanie: ja nie wywołałem tu zadnej arcyciekawej
          > dyskusji, ja tylko podalem informację o rocznicy smierci Dr. Boba, reszta
          > tego tu arcydziela stworzona zostala przez innych, lacznie z toba, zazarcie
          > zaangazowanym, (ze sciekajacym jadem po pysku...!) ;-)
          > A...


          Jakież to słodkie!
          • iskram1 Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 13:55
            "To nie ja ,to Oni " słodkie kiedy dziecko tak powie , a dorosły jakie ma braki !
          • aaugustw Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 14:41
            alkodarek ocenił wypowiedz (A...):
            > Jakież to słodkie!
            ___________________________.
            I prawdziwe, (ze szczypta soli...!)
            A...
            • alkodarek Re: Rocznica smierci Dr. Boba... 18.11.14, 22:55
              Naiwniak.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka