tenjaras 27.10.08, 21:50 tam, gdzie wszyscy myślą tak samo, w ogóle niewiele się myśli ze zbioru "Trzeźwe myśli" nawiązującego do programu Dwunastu Kroków AA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daleh Re: możesz się na tym podwieść 27.10.08, 22:03 tenjaras napisał: > tam, gdzie wszyscy myślą tak samo, w ogóle niewiele się myśli > > ze zbioru "Trzeźwe myśli" nawiązującego do programu Dwunastu Kroków > AA >------------------------ Problem nie polega na tym ,ze probujemy podejmować rożne działania na podstawie faktów,a to ze większość robi to samo... Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 27.10.08, 22:09 np. sięga prawą ręką po widelec chcąc zaspokoić głód fizyczny Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 28.10.08, 22:10 > ze zbioru "Trzeźwe myśli" nawiązującego do programu > Dwunastu Kroków AA AA zrujnowało mi picie Odpowiedz Link Zgłoś
1962wolf Re: możesz się na tym podwieść 29.10.08, 07:14 co znaczy słowo "podwieść"? bo nijak nie wiem,a od tego zależy jak mam rozumieć zawartość tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
daleh Re: możesz się na tym podwieść 29.10.08, 19:24 1962wolf napisał: > co znaczy słowo "podwieść"? > bo nijak nie wiem,a od tego zależy jak mam rozumieć zawartość > tematu. --------------------------- Po ponizszym moim poscie Jaras poprostu uciekl i zalozyl temat o niczym...- ---Wielu userow na tym i innych forach pisze o swoim życiu,ale czy to naprawdę ich życie...Porównują sie i cytują Bila W. czy wielka księgę,ale czy to naprawdę ich życie...Grzeja sie w blasku swego idola Bila i wyobrażają sobie ,ze poprzez to staja sie nim...To ze strachu przed życiem boja sie dokonywać samodzielnych wyborów...żyją jego życiem posługując sie przy tym sloganami wymyślonymi tez przez kogoś innego... Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 29.10.08, 19:34 Dziel się siłą, doświadczeniem i nadzieją z ludźmi, których uważasz za ciekawych, a tym bardziej z tymi, których wcale za takich nie uważasz. > ze zbioru "Trzeźwe myśli" nawiązującego do programu > Dwunastu Kroków AA Odpowiedz Link Zgłoś
daleh Re: Pisalem o sobie... 30.10.08, 21:35 August... - Potrzebujesz drugiego alko, ale kiedy pare razy prosilem Cie o pomoc tym, ktorzy tej pomocy od ciebie potrzebowali... - Odmowiles w bezczelny sposob, a teraz chcesz od nich pomocy...!? ---------------------- Takiego nazwijmy człowieka jak Ty ,to nie chciałbym w realu spotkać dla swojego dobra...Nigdy nikomu nie odmówiłem pomocy jeśli tylko miałem możliwość pomoc,ale komu ja to pisze... Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 31.10.08, 11:22 > ze zbioru "Trzeźwe myśli" nawiązującego > do programu Dwunastu Kroków AA jeśli twierdzisz, że lubisz wszystkich, których poznałeś w AA, to znaczy, że zaliczyłeś za mało mityngów Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 13.11.08, 18:44 moja pierwsza sygnatura, którą wykorzystywałem na innym forum, jeszcze w 2002 roku brzmiała: Panie, wskaż mi zwodnicze sposoby, jakimi próbuję wrócić do nałogu, i uchroń mnie od mojej własnej podstępnej głupoty. do nałogu nie wracałem i nie wracałem, zacząłem sobie ufać, no to przestałem jej używać, ale chyba powinienem ją zacząć dedykować... Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 16.11.08, 12:17 podobnie jak poprzednia, ta modlitwa pochodzi z książeczki refleksyjnej "Dzień po dniu" "Panie, świat odzwierciedla to, co widzę w sobie; pozwól mi więc widzieć piękno, dobro i miłość." Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras mimo wszystko 25.11.08, 16:00 czyń dobro, dawaj światu najlepsze co posiadasz, odnoś sukcesy, kochaj, pomagaj i buduj - mimo wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
daleh Re: mimo wszystko 25.11.08, 20:18 tenjaras napisał: > czyń dobro, dawaj światu najlepsze co posiadasz, odnoś sukcesy, > kochaj, pomagaj i buduj - mimo wszystko > ---------------------- Brakuje Ci klakierów w Twoim mauzoleum ??? Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 dalehu - na mnie mozesz liczyc 25.11.08, 21:40 z jednego miasta jestesmy [chyba] a jesli nawet nie to jest i skype i gadu i real. jedna prosba - nie dyskutuj z prostakiem bo zawsze przegrasz - dyskusja z prostakiem wymaga prostactwa a prostak zawsze od ciebie w tym prostactwie bedzie bardziej prostacki - bo prostactwo to on ma wyssane z flaszki Odpowiedz Link Zgłoś
tenjaras Re: możesz się na tym podwieść 03.01.09, 17:55 Życie nagradza inteligentne działania, a nie myślenie. Jest wiele powodów, dla których ludzie nie podejmują działania. Unikanie dyskomfortu, bariery emocjonalne, strach przed niepowodzeniem, złudzenie działania i samozadowolenie. Zwlekanie to destrukcyjny nawyk, który może pozbawić cie szans na sukces i szczęście. Taktyka, która pomoże zwalczyć zwyczaj ociągania się, to: po prostu zacznij. Powiedz sobie - jak wygląda i smakuje sukces? Najpierw zrób to, co nieprzyjemne. Nagradzaj swoje postępy. Znajdź pomocnika, który będzie cię wspierać. Rzuć wyzwanie samozadowoleniu. Nie wierz, że znajomość tych zasad wystarczy - działaj. Odpowiedz Link Zgłoś
1962wolf Re: możesz się na tym podwieść 03.01.09, 20:05 poprzedni post-moze i zgrabnie skompilowany, tyle ze nie wiadomo do kogo adresowany do jakiegos anonimowego potomka? na moje oko..................ktos kto pisuje takie texty dla potomnych............zasluguje na pomnik wystrugany z buraka. a ten passus o zludzeniu dzialania i samozadowoleniu---------to wypisz wymaluj portret autora tego posta------w dodatku nieustannie powtarzane na jego wlasny temat-------nawet dzis. kliniczny objaw rozdwojenia jaxni i "paranoi pomocowej" ku pokrzepieniu potomnosci. Odpowiedz Link Zgłoś