Gość: Przemek
IP: *.bydgoszcz.hypnet.pl
09.07.16, 22:45
Witam. Mam wina jak na zdjęciu. Czy ktoś z Was jest w stanie je wycenić. Czy może ktoś chciałby je nabyć? Pozdrawiam.
zapodaj.net/6f5c78206f5db.jpg.html
zapodaj.net/6c45d5cfb2698.jpg.html
zapodaj.net/f3c28d0ebe48d.jpg.html
zapodaj.net/2bbcaffaf733c.jpg.html
zapodaj.net/221b95be99188.jpg.html