tourpilot 25.06.10, 23:43 Gdzie zaparkować bus przed wyruszeniem w stare miasto ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tarlaff Re: Norymberga 26.06.10, 09:41 W Norymberdze tak bliżej, to tylko są dwugodzinne parkingi. Odpowiedz Link Zgłoś
skia79 Re: Norymberga i Bamberg-Parkingi 27.06.10, 10:30 Witaj, ja w Norymberdze parkuję zawsze koło zamku i idę z przewodnikiem na miasto. Po zwiedzaniu kierowcy podjeżdżają po grupę na Augustinerstrasse. Tu też jest parkin, ale zwykle zajęty, więc lepiej pod zamkiem. Bezpłatny! W Bambergu zatrzymujemy się przy Konzerthalle na Muellerstrasse. A potem kierowcy jadą na parking z drugiej strony. Kosztuje 10 euro. Pozdrawiam Asia Odpowiedz Link Zgłoś
tarlaff Re: Norymberga i Bamberg-Parkingi 27.06.10, 19:09 skia79 napisała: > Witaj, ja w Norymberdze parkuję zawsze koło zamku i idę z > przewodnikiem na miasto. Koło zamku to jest po jego płn stronie na Vestnertorstr? Odpowiedz Link Zgłoś