Dodaj do ulubionych

Norymberga i Bamberg-Parkingi

25.06.10, 23:43
Gdzie zaparkować bus przed wyruszeniem w stare miasto ?
Obserwuj wątek
    • tarlaff Re: Norymberga 26.06.10, 09:41
      W
      Norymberdze
      tak bliżej, to tylko są dwugodzinne parkingi.
    • skia79 Re: Norymberga i Bamberg-Parkingi 27.06.10, 10:30
      Witaj, ja w Norymberdze parkuję zawsze koło zamku i idę z
      przewodnikiem na miasto. Po zwiedzaniu kierowcy podjeżdżają po grupę
      na Augustinerstrasse. Tu też jest parkin, ale zwykle zajęty, więc
      lepiej pod zamkiem. Bezpłatny!

      W Bambergu zatrzymujemy się przy Konzerthalle na Muellerstrasse. A
      potem kierowcy jadą na parking z drugiej strony. Kosztuje 10 euro.

      Pozdrawiam

      Asia
      • tarlaff Re: Norymberga i Bamberg-Parkingi 27.06.10, 19:09
        skia79 napisała:

        > Witaj, ja w Norymberdze parkuję zawsze koło zamku i idę z
        > przewodnikiem na miasto.

        Koło zamku to jest po jego płn stronie na Vestnertorstr?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka