wincencja
04.07.05, 13:04
Chce wylecieć na tydzień koło 18 lipca, gdzieś w ciepłe miejsce, pogrzać się
i niczym specjalnie nie stresować - hotel 3*** wystarczy, przydałaby się tez
obiadokoalcja, super luksusów mieć nie muszę. AA, przyadłby sie samolot, zeby
czasu zbytnio nie marnować. Macie jakieś fajne propozycje?
Przeglądam oferty i jakoś nic ciekawego nie moge znaleźć, nie ten termin,
cena dla 4 osób w apartamencie, bez wyzywienia w ogóle, zadupie itp, itd.
Może mi coś zapropnujecie - nie chce wydać duzych pineidzy bo takich nie mam,
nie musze miec luksusów ale normalny pokoj i plaze gdzies blisko :)
W sieprniu będzie polskie morze, w lipcu chciałabym gdzieś dalej :)
Będę wdzięczna za dobre rady i pomysły :)
Pozdrawiam
Wi