Gość: kate IP: *.k.mcnet.pl 25.07.05, 12:12 CZY KTOŚ MOŻE LECI DO TURCJI OD 3 SIERPNIA??PROSZE O JAKIEŚ INFO NA TEMAT BIURA I WARUNKÓW JAKIE ZAPEWNIAJĄ??NP. HOTEL *** Z OPCJI FORTUNA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
charlotta_lotta Re: ecco holiday 25.07.05, 15:21 ja bylam z tym biurem kilka dni temu na Rodos - bylo super :) kolejny wyjazd z tym biurem mam w sierpniu zycze milych wakacji ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patka Re: ecco holiday IP: *.chello.pl 26.07.05, 11:44 witaj teraz wrócił mój brat z tunezji był ecco i jest pół na pól zadowolony .napoczatku chcieli zrobic go w konia poniewaz wykupił hotel 4* a rezydentka wciskała mu inny.miał mieć all i za to oczywiście zapłacone , a ona twierdziła ,że maja obiado kolacje.ale poza tym wszystko ok.ja skolei latam z neckermannem i jestem zadowolonna .wszystko zapięte na ostatni guzik, Odpowiedz Link Zgłoś