Dodaj do ulubionych

ecco holiday

IP: *.k.mcnet.pl 25.07.05, 12:12
CZY KTOŚ MOŻE LECI DO TURCJI OD 3 SIERPNIA??PROSZE O JAKIEŚ INFO NA TEMAT
BIURA I WARUNKÓW JAKIE ZAPEWNIAJĄ??NP. HOTEL *** Z OPCJI FORTUNA
Obserwuj wątek
    • charlotta_lotta Re: ecco holiday 25.07.05, 15:21
      ja bylam z tym biurem kilka dni temu na Rodos - bylo super :)
      kolejny wyjazd z tym biurem mam w sierpniu

      zycze milych wakacji ;-)
    • Gość: patka Re: ecco holiday IP: *.chello.pl 26.07.05, 11:44
      witaj teraz wrócił mój brat z tunezji był ecco i jest pół na pól
      zadowolony .napoczatku chcieli zrobic go w konia poniewaz wykupił hotel 4* a
      rezydentka wciskała mu inny.miał mieć all i za to oczywiście zapłacone , a ona
      twierdziła ,że maja obiado kolacje.ale poza tym wszystko ok.ja skolei latam z
      neckermannem i jestem zadowolonna .wszystko zapięte na ostatni guzik,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka