Gość: misiek
IP: 157.25.164.*
11.10.02, 10:51
Mam na myśli niektóre wpisy na forum - od razu można rozpoznać, że pochodzą
one od pracowników biur podróży. Sam prowadzę biuro podróży, ale nigdy nie
przyszło mi do głowy, żeby wykorzystywać FORUM jako reklamę/kryptoreklamę
swego biura czy touroperatorów, których reprezentuję. To żenujące, że
pracownicy agencji turystycznych podszywają się pod swoich rzekomych klientów.