Dodaj do ulubionych

WIELKA SCIEMA

IP: 157.25.164.* 11.10.02, 10:51
Mam na myśli niektóre wpisy na forum - od razu można rozpoznać, że pochodzą
one od pracowników biur podróży. Sam prowadzę biuro podróży, ale nigdy nie
przyszło mi do głowy, żeby wykorzystywać FORUM jako reklamę/kryptoreklamę
swego biura czy touroperatorów, których reprezentuję. To żenujące, że
pracownicy agencji turystycznych podszywają się pod swoich rzekomych klientów.
Obserwuj wątek
    • Gość: Voy Re: WIELKA SCIEMA IP: 217.29.140.* 11.10.02, 18:44


      Tez tak uwazam, tez pracuje w turystyce.
      Wypowiadam sie, gdy mam cos do powiedzenia, nazwy tour operatora dla ktorego
      pracuje ani (ani zadnego innego) nie uzywam...

      Gość portalu: misiek napisał(a):

      > Mam na myśli niektóre wpisy na forum - od razu można rozpoznać, że pochodzą
      > one od pracowników biur podróży. Sam prowadzę biuro podróży, ale nigdy nie
      > przyszło mi do głowy, żeby wykorzystywać FORUM jako reklamę/kryptoreklamę
      > swego biura czy touroperatorów, których reprezentuję. To żenujące, że
      > pracownicy agencji turystycznych podszywają się pod swoich rzekomych klientów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka