IP: *.polsl.gliwice.pl / *.ondraszek.ds.polsl.gliwice.pl 29.10.02, 19:15
Czy ktoś z was był w Turcji na własną ręke?
Jakie są ceny hoteli i czy trudno znaleźć jakiś nocleg?
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: turcja IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.02, 22:30
      Byłam w Turcji na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Po 11 września ceny są
      nie za wysokie, ale to oczywiście zależy gdzie chcesz spać i co jeść. My nie
      płaciliśmy więcej za nocleg niż 4$/1 os a spaliśmy w pensjonatach i tanich
      hotelach. Ale trzeba było się oczywiście targować. O nocleg nie jest trudno,
      przynajmniej w miejscowościach turystycznych. Co jeszcze chcesz wiedzieć?
      • Gość: acton Re: turcja IP: *.pl 30.10.02, 23:02
        Gość portalu: ania napisał(a):

        > Byłam w Turcji na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Po 11 września ceny

        > nie za wysokie, ale to oczywiście zależy gdzie chcesz spać i co jeść. My nie
        > płaciliśmy więcej za nocleg niż 4$/1 os a spaliśmy w pensjonatach i tanich
        > hotelach. Ale trzeba było się oczywiście targować. O nocleg nie jest trudno,
        > przynajmniej w miejscowościach turystycznych. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

        Nie ma problema. W tanich hotelikach za 3,5$ można mieszkać. Może nie lux, ale
        fajno. Nie wiem jak "hotele kurortowe", ale z pewnością ze 2 razy taniej niż z
        biur podróży.
    • Gość: agfa Re: turcja IP: *.pde.philips.com 31.10.02, 11:50
      Byłam w lipcu. Osoba w pokoju 2 os. z łazienką i śniadaniem 4-8$. 4$ w
      Pammukale (pensjonat z basenem), 8$ w Stambule. Reszta 5-6$.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka