kasiakos1 11.02.06, 18:39 Proszę o informację na temat hotelu Kenzi (wycieczka z Triadą) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cala Re: MAROKO- hotel KENZI IP: *.acn.waw.pl 13.05.06, 14:33 Ja również - wybieram się na przełomie sierpnia i września Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Maroko z Triadą - hotel Kenzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 14:20 Czy koniec sierpnia 7+7? jesli tak to zapewne się spotkamy.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
amat1 Re: Maroko z Triadą - hotel Kenzi 14.05.06, 19:22 Tu znajdziecie wszystkie odpowiedzi: forum.wakacje.pl/search.php?f=1&dest=44%7C0%7C0&dest=44%257C0%257C0&id_oferty=&dest=44%7C0%7C0&f=1&search=Kenzi&szukaj_w=subject&fldsubject=1&fldbody=1 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś