Dodaj do ulubionych

MAROKO- HOTEL KENZI - Z TRIADĄ

11.02.06, 18:39
Proszę o informację na temat hotelu Kenzi (wycieczka z Triadą)
Obserwuj wątek
    • Gość: cala Re: MAROKO- hotel KENZI IP: *.acn.waw.pl 13.05.06, 14:33
      Ja również - wybieram się na przełomie sierpnia i września
    • Gość: Magda Maroko z Triadą - hotel Kenzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 14:20
      Czy koniec sierpnia 7+7? jesli tak to zapewne się spotkamy.Pozdrawiam
      • amat1 Re: Maroko z Triadą - hotel Kenzi 14.05.06, 19:22
        Tu znajdziecie wszystkie odpowiedzi:
        forum.wakacje.pl/search.php?f=1&dest=44%7C0%7C0&dest=44%257C0%257C0&id_oferty=&dest=44%7C0%7C0&f=1&search=Kenzi&szukaj_w=subject&fldsubject=1&fldbody=1
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka