zuzka787 30.06.10, 15:16 Dziewczyny przygotowuję się właśnie do iui nasieniem dawcy (mąż ma azoospermię) w 10 dc mój pęcherzyk ma wielkość 14 mm.Czy to dobrze i jaką powinien mieć wielkość,żeby wykonać zabieg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kavainca Re: Przygotowanie do IUI 30.06.10, 17:46 przy ok 20 mm podaje się zastrzyk na peknięcie i po 36-38 wykonuje się iui Odpowiedz Link Zgłoś
pelikan00 Re: Przygotowanie do IUI 02.07.10, 09:15 pecherzyk rosnie skokowo, wiec w dniu inseminacji mze miec juz wlasciwe rozmiary powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś