Dodaj do ulubionych

Przygotowanie do IUI

30.06.10, 15:16
Dziewczyny przygotowuję się właśnie do iui nasieniem dawcy (mąż ma
azoospermię) w 10 dc mój pęcherzyk ma wielkość 14 mm.Czy to dobrze i
jaką powinien mieć wielkość,żeby wykonać zabieg smile
Obserwuj wątek
    • kavainca Re: Przygotowanie do IUI 30.06.10, 17:46
      przy ok 20 mm podaje się zastrzyk na peknięcie i po 36-38 wykonuje
      się iui
    • pelikan00 Re: Przygotowanie do IUI 02.07.10, 09:15
      pecherzyk rosnie skokowo, wiec w dniu inseminacji mze miec juz wlasciwe
      rozmiary smile powodzenia smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka