Gość: agnes
IP: 62.29.248.*
07.05.04, 15:12
Witam,
czy któras z was to miała. zawsze reg cykle 28 d.od kilku m-cy starmy się o
bajbuska.Ginek zleciła badania horm, po których stwierdział ze wszystko ok.
Ja chciałam byc mądrzejsza ponieważ przy poziomie 528 na 530 (inne jednostki)
trudno mówić ze ok.Po zaty mimo 28 lat z cera nie tak (tłusta i tradzik) ale
Pani dok stweirdziął ze to moja uroda (dziekuje za taką)W tym cyklu dzisiaj
30 dzień zaczełam brać Castangus. I caly cykl jakby sie nic nie działo, chyba
bez owu, śluzu, 22 dnia robiłam progeste i wyszedł 1.koszmar. dzisiaj 30
dzień i nie mam okresu i boje sie czy tym Castangusem sobie czegos nie
rozlegulowałam. Czy miałyście podobny problem.