madziulaz
07.10.04, 11:04
Dziewczyny kochane...
ja wiem, ze ilu lekarzy tyle szkół łykania suplementacji progesteronowej...ale
zeby az takie roznice byly???
Moja stala gin..kazala od 16 do @, jak sie okazalo po monitoringu ze mam owu
pozniej..to kazala od 18 do @....
A przypadkowo bylam u innej lekarki..robila mi usg, okazalo sie ze owu
byla..z obydwoch jajników w 16 d.c...i kazala jesc Duphaston...tak..
zaczac 5 dni po owu...bo chodzi o okienko implantacyjne...
wiec mam lykac od 21 d.c. przez 5 dni...i odstawic..
Ja juz jestem skolowana..
Nigdy wczesniej zadna nie mowila o okienku...
Co Wy na to??
Pozdrawiam serdecznie..
magda