Dodaj do ulubionych

beta w domu?

24.01.05, 07:51
Istnieje test, który pozwala oznaczyć betę w domu? Czy koniecznie trzeba
biegać do laboratorium?
Obserwuj wątek
    • nika111 Re: beta w domu? 24.01.05, 10:32
      Czesc Aga!!
      Niestety musisz pobiec do laboratorium , bo z tego co wiem nie ma innych poza
      aptecznymi testami wykrywajacymi poziom bety powyzej 25.
      Pozdrawiam Aneta
      P.S. w czwartek lub piatek hsg ,trzymaj kciuki
      • agwoj Re: beta w domu? 24.01.05, 11:47
        Hej Anetko!!
        Dzięki za odpowiedź!! Jasne, że pamiętam o trzymaniu kciuków za Ciebie - nie
        będziesz tam sama i nie bój się!!!
        Dzisiaj odebrałam Twoją pocztę, odpiszę najszybciej jak się da smile
        Pozdrawiam ciepło Aga
        Pa! Pa!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka