agwoj 24.01.05, 07:51 Istnieje test, który pozwala oznaczyć betę w domu? Czy koniecznie trzeba biegać do laboratorium? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nika111 Re: beta w domu? 24.01.05, 10:32 Czesc Aga!! Niestety musisz pobiec do laboratorium , bo z tego co wiem nie ma innych poza aptecznymi testami wykrywajacymi poziom bety powyzej 25. Pozdrawiam Aneta P.S. w czwartek lub piatek hsg ,trzymaj kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
agwoj Re: beta w domu? 24.01.05, 11:47 Hej Anetko!! Dzięki za odpowiedź!! Jasne, że pamiętam o trzymaniu kciuków za Ciebie - nie będziesz tam sama i nie bój się!!! Dzisiaj odebrałam Twoją pocztę, odpiszę najszybciej jak się da Pozdrawiam ciepło Aga Pa! Pa!! Odpowiedz Link Zgłoś