agat78 Re: SZCZECIN - foremki c.d 14.03.05, 18:50 Tradycyjnie rozpoczęłam nowy wątek, bo przekroczyłyśmy 100. Poniżej macie link do niego: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=21662109 Odpowiedz Link Zgłoś