Dodaj do ulubionych

141 mln w 1ml to duzo?

28.04.05, 13:57
o chłopaki pytam
Obserwuj wątek
    • enmagra Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:04
      pewnie, że dużo wink
      • invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:05
        bo A 22%-???sad
        a B 30%
    • inga30 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:10
      doby wynik, przyczyna nieplodności na pewno nie w takich chłopakach.
      • invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:12
        smile
        dzieki to znaczy, ze tylko u mnie niewypałsmile
    • agutkaa Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:16
      Najważniejsze jakie, a nie ile. Jak dobrze uzbrojona armia, to sobie poradzą
      nawet w mniejszych oddziałach.
      • invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:24
        ok ale 22% A w 141 mln to więcej niż 50% A w 20mnl? czy nie?
        • jamile Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:27
          Invicto sprawdzaliście przeciwciała? Mój M też miał niezłą armię, ale ponad 80%
          plemników miało przeciwciała przeciwplemnikowe
          • invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:37
            nie ja sie staram 4 miesiące i chyba jednak nie miałam wcale owulacji jak
            dotąd-nie ma wskazań
        • pietrek666 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:34
          A+B > 50% Czyli też dobrze smile
          • jam_30 do jamile 28.04.05, 14:37
            hej- mój mąż idZie na te przeciwciała. Powiedz co robić jak źle wypadnie wynik
            dziękismile
            • pimpek_sadelko Re: do jamile 28.04.05, 14:41
              jam_30 napisała:

              > hej- mój mąż idZie na te przeciwciała. Powiedz co robić jak źle wypadnie wynik
              > dziękismile

              1) dostaniesz steryd jesli przeciwciala nie beda wysokie
              2) wskazanie do IUI ( z tym, ze moj poprzedni gin twierdzil, ze wysokie
              przeciwciala plemnikowe sa jedna z przyczyn poronien, nie wiem czy to prawda).
            • jamile jam_30 28.04.05, 14:50
              Mój lekarz odpuścił wszelkie sterydy - leczenie trwa długo a jego skuteczność
              jest dyskusyjna (czasem mimo miesięcy brania leków parametry nasienia
              poprawiają się minimalnie).
              Zaproponował inseminację na tym, co jest i udało się.
              Pozdrsmile
            • jam_30 Re: do jamile 28.04.05, 15:22
              dzięki za info, ja też się szykuję do IUI, mam nadzieję że się udasmilemyślę
              pozytywnie. dzięki raz jeszcze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka