inga30 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:10 doby wynik, przyczyna nieplodności na pewno nie w takich chłopakach. Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:12 dzieki to znaczy, ze tylko u mnie niewypał Odpowiedz Link Zgłoś
agutkaa Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:16 Najważniejsze jakie, a nie ile. Jak dobrze uzbrojona armia, to sobie poradzą nawet w mniejszych oddziałach. Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:24 ok ale 22% A w 141 mln to więcej niż 50% A w 20mnl? czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
jamile Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:27 Invicto sprawdzaliście przeciwciała? Mój M też miał niezłą armię, ale ponad 80% plemników miało przeciwciała przeciwplemnikowe Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:37 nie ja sie staram 4 miesiące i chyba jednak nie miałam wcale owulacji jak dotąd-nie ma wskazań Odpowiedz Link Zgłoś
pietrek666 Re: 141 mln w 1ml to duzo? 28.04.05, 14:34 A+B > 50% Czyli też dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
jam_30 do jamile 28.04.05, 14:37 hej- mój mąż idZie na te przeciwciała. Powiedz co robić jak źle wypadnie wynik dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: do jamile 28.04.05, 14:41 jam_30 napisała: > hej- mój mąż idZie na te przeciwciała. Powiedz co robić jak źle wypadnie wynik > dzięki 1) dostaniesz steryd jesli przeciwciala nie beda wysokie 2) wskazanie do IUI ( z tym, ze moj poprzedni gin twierdzil, ze wysokie przeciwciala plemnikowe sa jedna z przyczyn poronien, nie wiem czy to prawda). Odpowiedz Link Zgłoś
jamile jam_30 28.04.05, 14:50 Mój lekarz odpuścił wszelkie sterydy - leczenie trwa długo a jego skuteczność jest dyskusyjna (czasem mimo miesięcy brania leków parametry nasienia poprawiają się minimalnie). Zaproponował inseminację na tym, co jest i udało się. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
jam_30 Re: do jamile 28.04.05, 15:22 dzięki za info, ja też się szykuję do IUI, mam nadzieję że się udamyślę pozytywnie. dzięki raz jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś