malwinkas
18.07.05, 12:40
Dzień dobry!
Właśnie się przeraziłam wynikami moich hormonków robionych w 22 cyklu (cykle
28 dniowe). A wogóle to nie umiem w żaden sposób przeliczyć moich norm (w
jakichś dziwadłach podano i wyniki i normy)
Oto one:
Prolaktyna h-PRL 745 ulU/ml (norma 31-818) (te u to z jakąś kreską) - pewnie
dużo za wysoka !!!
Progesteron P 63 nmol/l (norma dla fazy lutealnej 8,00-75,00)