Dodaj do ulubionych

IUI jaka szansa

20.07.05, 16:14
Drogie Foremki,
mam pytanko, jaka jest szansa na ciaże przy wystymulowaniu 4 pecherzykow,
chopaki maja laczny ruch Ai B ponad 60% , a i są 4 cialka zolte w dwa dni po
pregnylu.
ps, po jakim czasie mozna robic test np bete z krwi.
bardzo dzieki
Obserwuj wątek
    • samanta25 Re: IUI jaka szansa 20.07.05, 17:27
      Trzymam mocno kciuki za powodzenie IUI i za czworaczki wink))
      Natomiast jeśli chodzi o szanse to przeczytaj sobie artykuł:
      www.forumginekologiczne.pl/txt/a,1991,
      ********
      44 cykl starań i właśnie teraz będę w ciąży wink)

      www2.fertilityfriend.com/home/samanta
      • naka1 Re: IUI jaka szansa 20.07.05, 18:17
        cyba szansami to sie nie ma co wzorować. znam takie którym pięknie pękły po 4
        pęcherzyki podczas jednej owu i nasionka swietne i endo.... i nic z tego a znam
        takie którym dawano minimalne szanse i mały cud niedługo się urodzi.
        chyba nie ma na to złotej reguly, może raczej łud szcześcia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka