kkkkk4
07.12.05, 22:31
Nie mogę zajsć w ciążę. Myslałam że moim problemem jest dwana endometrioza.
Dziś poszłam do irydologa z zupełnie innych problemów zdrowotnych a ten
pierwsze co mi powiedział to to, że miałam przechodzone zapalenie przydatków
i mam problemy z zajściem. SZOK!! Wogóle go o to nie pytałam a on mi
wyśpiewał wszystko. O tych przydatkach to nie wuiedziałam. Powiedział też ze
pęcherzyki nie pękają a mnie jeszcze pod tym kontem nie diagnozował gin. Ale
jaja jak to prawda to padnę. Ten lekarz (irydiolog) jest niesamowity
wszyściuteńko wyczytał o moich byłych i aktualnych chorobach a też
przyszłych.