Dodaj do ulubionych

i co ja mam zrobić?

29.07.06, 18:40
Miałam bardzo wysoką prolaktynę. brałam bromergon 2x po 2 tabletki. dostałam @ 28.05 po pół roku przerwy. Później była owulacja. miesiączka się nie pojawiła. zrobiłam test ciążowy i oczywiście tylko jedna kreska. zjadłam całe opakowanie luteiny i nic. zrobiłam badanie prolaktyny i znów bardzo wysoka. biorę 3 tabletki bromergonu i dalej nic. nie dostałam @ i już nie wiem po prostu co mam robić. w przyszłym tygodniu po miesiącu brania bromergonu chcę zrobić znów badanie prolaktyny i iść do gina. poradzcie coś proszę
Obserwuj wątek
    • anemon1 Re: i co ja mam zrobić? 29.07.06, 23:18
      moze podaj wiecej szczegolow: duza prolaktyna tzn ile ?

czy ktos probowal ustalic co jest przyczyna tej prolaktyny u Ciebie?

jesli jest ona bardzo wysoka (>50)nie warto byloby pogadac z endokrynologiem
      tez - co myslalby on o zrobieniu badania przysadki (rezonans magnetyczny) i
      rowniez hormonow tarczycy...te badania zlecono mi przy wyniku 148

ale mysle ze postepujesz dobrze - zbadaj prrl po miesiacu bromegonu i pogadaj z
      ginem- jesli prl za wysoka to moze trzeba zwiekszyc dawke

• frygamfs Re: i co ja mam zrobić? 30.07.06, 20:21
        prolaktyna przy wcześniejszym podejściu była pięć razy za wysoka niż powinno być. miesiąc temu (po odstawieniu bromergonu) była trzy razy wyższa od normy. ja wiem skąd ta prolaktyna taka wysoka. ja leczę się psychiatrycznie, biorę lekarstwa, które mogą spowodować wzrost prolaktyny. bardzo chcemy mieć dziecko i robimy wszystko żeby mieć dzidziusia. odstawiłam prawie wszystkie lekarstwa. biorę tylko dwa które są konieczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka