Proszę powiedzcie mi,czy to jest takie straszne???Jak wyglądają
przygotowania.Czy po zabiegu coś czuć,coś boli????Czy od razu można normalnie
funkcjonować.Proszę,napiszcie wszystko co wiecie.Będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam
--------------------------
34cykl starań