Dodaj do ulubionych

październikowa IUI

    • megi1978 Re: październikowa IUI 25.10.06, 17:41
      dziś o 22:00 odbędzie się moja pierwsza iui to mój 10 dc a pęcherzyk 8 dnia
      miał 16 mm a 9 22mm. Mąż ma obniżoną ruchliwość plemników więc trzymajcie
      kciuki pa pa będę tu zaglądać
      • magasi9 Re: październikowa IUI 26.10.06, 09:18
        trzeba wierzyc, dziecko moze pojawic sie nagle i wtedy bedzie nam glupio ze
        przez tyle lat sie smucilysmy i plakalysmy ze go nie ma
        mimo tego ze czasami ma sie wrazenie ze nam cuda sie nie zdarzaja, to na 100%
        nikt tego nie wie
        ja czekam obecnie na in vitro ( juz nie robie iui) a i caly czas wierze ze
        dziecko bedziemy miec w tym najlepszym dla dziecka i dla nas momencie
        (cokolwiek to znaczy)

        trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!!
        • szyszka39 Megi 26.10.06, 12:43
          Zycze powodzenia!!! Oby IUI sie udala, ja mialam tydzien temu, i juz
          przestepuje z nogi na noge
    • ivoral Re: październikowa IUI 26.10.06, 09:34
      Mysle Megasi, ze jest to dobre i madre podejscie. Trzeba wierzyc i miec jak
      najbardziej optymistyczne podejscie. Trzeba wypracowac sobie taki pelen
      optymizmu spokoj wewnetrzny (chociaz czasami jest to okropnie trudne).
      Jesli nie wyjdzie mi 6 iui (ale bardzo chcialabym zeby ktoras mi wyszla i moze
      jednak wyjdzie), to pewnie tez w marcu albo kwietniu bede robic icsi.
    • ivoral Re: Do Rzabencji 26.10.06, 09:44
      Wiesz mi bardzo pomaga to, ze biore pod uwage opcje adopcji.
      To daje takie poczucie pewnosci, ze cokolweik sie stanie i tak bede miala
      wlasne dziecko (jak nie wlasne biologiczne, to wlasne adoptowane).
      Czytam sobie czasami posty na forum adopcja (ile razy sie nad komputerem
      poplakalam) - jakie te dzieci i te dziewczyny sa szczesliwe, ze siebie maja.
      Oczywiscie duzo latwiej jest zyc z dzieckiem biologicznie wlasnym, czlowiek
      pomija wiele powaznych trudnosci i problemow wychowawczych.
      Czytalam ostatnio ksiazke Iwona Topolskiej - "Bociany przylatuja zima". - Ona
      zaadoptowala 3 rodzenstwa, a ksiazka jest bardzo optymistyczna, polecam.
    • ivoral Re: październikowa IUI 27.10.06, 10:49
      No to ja juz po testowaniu - wlasnie powiedzieli mi przez telefon - hcg ponizej
      2. Buuuuuuuuu
      • zyniowa73 Re: październikowa IUI 27.10.06, 21:03
        24 miałam 2iui o godz 21.45 na grubym endo i na napiętych
        pęcherzykach,pęherzyki niestety pękły ok 10 następnego dnia.Zobaczymy za kilka
        dni jaki efekt.
        • tulcia Re: październikowa IUI 30.10.06, 23:43
          Ja mialam dzisiaj IUI. Pecherzyk chyba jeszcze jest, bo nadal bola mnie
          jajniki. Pozostaje mi czekac spokojnie do ok. 15.11
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka