megi1978 Re: październikowa IUI 25.10.06, 17:41 dziś o 22:00 odbędzie się moja pierwsza iui to mój 10 dc a pęcherzyk 8 dnia miał 16 mm a 9 22mm. Mąż ma obniżoną ruchliwość plemników więc trzymajcie kciuki pa pa będę tu zaglądać Odpowiedz Link Zgłoś
magasi9 Re: październikowa IUI 26.10.06, 09:18 trzeba wierzyc, dziecko moze pojawic sie nagle i wtedy bedzie nam glupio ze przez tyle lat sie smucilysmy i plakalysmy ze go nie ma mimo tego ze czasami ma sie wrazenie ze nam cuda sie nie zdarzaja, to na 100% nikt tego nie wie ja czekam obecnie na in vitro ( juz nie robie iui) a i caly czas wierze ze dziecko bedziemy miec w tym najlepszym dla dziecka i dla nas momencie (cokolwiek to znaczy) trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!! Odpowiedz Link Zgłoś
szyszka39 Megi 26.10.06, 12:43 Zycze powodzenia!!! Oby IUI sie udala, ja mialam tydzien temu, i juz przestepuje z nogi na noge Odpowiedz Link Zgłoś
ivoral Re: październikowa IUI 26.10.06, 09:34 Mysle Megasi, ze jest to dobre i madre podejscie. Trzeba wierzyc i miec jak najbardziej optymistyczne podejscie. Trzeba wypracowac sobie taki pelen optymizmu spokoj wewnetrzny (chociaz czasami jest to okropnie trudne). Jesli nie wyjdzie mi 6 iui (ale bardzo chcialabym zeby ktoras mi wyszla i moze jednak wyjdzie), to pewnie tez w marcu albo kwietniu bede robic icsi. Odpowiedz Link Zgłoś
ivoral Re: Do Rzabencji 26.10.06, 09:44 Wiesz mi bardzo pomaga to, ze biore pod uwage opcje adopcji. To daje takie poczucie pewnosci, ze cokolweik sie stanie i tak bede miala wlasne dziecko (jak nie wlasne biologiczne, to wlasne adoptowane). Czytam sobie czasami posty na forum adopcja (ile razy sie nad komputerem poplakalam) - jakie te dzieci i te dziewczyny sa szczesliwe, ze siebie maja. Oczywiscie duzo latwiej jest zyc z dzieckiem biologicznie wlasnym, czlowiek pomija wiele powaznych trudnosci i problemow wychowawczych. Czytalam ostatnio ksiazke Iwona Topolskiej - "Bociany przylatuja zima". - Ona zaadoptowala 3 rodzenstwa, a ksiazka jest bardzo optymistyczna, polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
ivoral Re: październikowa IUI 27.10.06, 10:49 No to ja juz po testowaniu - wlasnie powiedzieli mi przez telefon - hcg ponizej 2. Buuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
zyniowa73 Re: październikowa IUI 27.10.06, 21:03 24 miałam 2iui o godz 21.45 na grubym endo i na napiętych pęcherzykach,pęherzyki niestety pękły ok 10 następnego dnia.Zobaczymy za kilka dni jaki efekt. Odpowiedz Link Zgłoś
tulcia Re: październikowa IUI 30.10.06, 23:43 Ja mialam dzisiaj IUI. Pecherzyk chyba jeszcze jest, bo nadal bola mnie jajniki. Pozostaje mi czekac spokojnie do ok. 15.11 Odpowiedz Link Zgłoś