Dodaj do ulubionych

Do biorących encorton

20.03.07, 10:03
Dziewczyny, ile mg na dobe brałyście? I czy cały cykl? Ja po wyleczeniu
przeciwciał przeciwplemnikowych z krwi encotonem właśnie (15 mg) biorę teraz
cały czas dawke podtrzymującą - 5mg dziennie, przez cały cykl. Zastanawiam
się, czy to nie za mało. Jak wy bierzecie?
Obserwuj wątek
    • sonique Re: Do biorących encorton 20.03.07, 17:11
      Ja bralam tylko 2-12 dc 2x1 tabletka po 5 mg chyba. Tak wiec w ogole dziwnie.
      • aniaresz Re: Do biorących encorton 20.03.07, 22:02
        ja biorę 5mg ale po owulacji od 16-25dc. Wtedy kiedy następuje zagnieżdzenie.
        • alix1 Re: Do biorących encorton 20.03.07, 22:20
          Czyli każda z nas inaczej.........

          Ja to chyba dlatego cały cykl żeby znowu się nie uczulić na plemniki, tak
          profilaktycznie. Chociaż i tak cały czas - gumka sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka