alix1
20.03.07, 10:03
Dziewczyny, ile mg na dobe brałyście? I czy cały cykl? Ja po wyleczeniu
przeciwciał przeciwplemnikowych z krwi encotonem właśnie (15 mg) biorę teraz
cały czas dawke podtrzymującą - 5mg dziennie, przez cały cykl. Zastanawiam
się, czy to nie za mało. Jak wy bierzecie?