Dodaj do ulubionych

Trinnie tez miala problem

23.11.07, 19:41
Hej!
Byl kiedys watek o znanych osobach, ktore tez mialy "nasz" problem. Otoz
ostatnio wyczytalam,ze Trinnie z programow na TVN STYLE, tez dlugo nie mogla
zajsc w ciaze. W koncu po latach walki sie udalo (ale nei wiem czy in vitro?),
niestety jej coreczka urodzila sie chora z niewyksztalconymi raczkami i nozkamisad
Nie wiem dlaczego tyle musimy zniesc?
Ale na ogol wczesniej czy pozniej sie udaje, wiec nie mozna sie poddawac! Nasz
slodki dowod spi w pokoju w kolyscesmile)
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • panimigotka Re: Trinnie tez miala problem 24.11.07, 17:17
      Rzeczywiście, Trinny podchodziła do IVF dziewięć razy... dwa razy poroniła.
      Dzielna kobitka!

      Ale gwoli ścisłości, jej córeczka Lyla urodziła się z defektem stópek (stopa
      końsko-szpotawa) i przeszła przez rehabilitację. Rączki są OK wink

      www.telegraph.co.uk/health/main.jhtml?xml=%2Fhealth%2F2004%2F03%2F22%2Fhfeet22.xml&secureRefresh=true&_requestid=62641
    • katarzyna.br Re: Trinnie tez miala problem 25.11.07, 19:23
      Bardzo lubiłam program z Trinnie i Susaną "jak się nie ubierać". W
      pewnym momencie okazało się że obydwie są w ciąży. W ziwązku z czym
      bardzo się zdziwiłam, że tak im się udało zajść w ciąże wtym samym
      czasie.
      Czytałam fragment tego artykułu. Trinnie urodziła w październiku
      2003 r. jak miała 39 lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka