Dodaj do ulubionych

Bali - aktualnie

22.03.13, 10:53
Większość informacji na temat tej wyspy jest z przed kilku lat... Czy może ktoś ma jakieś najświeższe informacje? Jakie są ceny jedzenia, wynajęcia auta i biletów wstępu?
Czytałam że trzeba się targować (czeog osobiście nie znoszę!), tylko jaka kwota jest przystępna jak na dzień dobry podwajają ją :-)
Każda informacja cenna...
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: urabura2 Re: Bali - aktualnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.13, 00:40
      byłam 2 lta temu, jedzenie jk za darmo, wynajęcie auta zdecydowanie z kierowcą - taniocha za dwa dni po 12 godz zapłaciłam 28 dolarów , właściwie nigdzie się nie targowałam bo po co ? W sklepach ceny na półkach, na targach tylko owoce kupowałam ( na północy truskawki - pachną jak nasze !!), Ale ja mieszkałam w tanjungu benoa więc może dlatego ceny były niskie. Pozdrawiam
    • Gość: Jurek Re: Bali - aktualnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.13, 09:46
      witaj, bylem na Bali od polowy lutego przez ok 13 dni, podrozowalem sam. Mieszkalem w hostelach - w Kucie od 14 dol w pok wieloosobowym do 10 dol na polnocy za pokoj 2 osob basic z lazienka. Podrozowalem motorowerem ( 5 dol/dzien). Ruch lewostronny, masakra na drodze np. na 2 pasach stoja 4 rzedy samochodow + tysiace motorowerow ale da sie jezdzic. Za miastem spokojnie w miare. Konieczne prawo jazdy miedzynarodowe!! Policja dorabia na bialych na kazdym kroku. Paliwo taniutkie - 0,5 dol/l. Ceny ciut wyzsze niz w Tajlandii. Bialy jest uwazany za bankomat, np cena taxi z lotniska do hotelu w okolicach Danspasar to ok 5 dol al;e po negocjacjach rzadko schodzi sie ponizej 10. Taxi - tylko bird taxi. Ladne taxi i normalny staff. Kierowcy bardzo boja sie menadzerow i jezdza zawsze na taximetr.
      Ceny. Generalnie tanio Widoczne ceny ca tylko w duzych marketach. Polecam zwlaszcza czesc p[olnocna Bali z plazami i gorami ( w tym wulkan). Polecam lokalne knajpki. No i miasteczko Ubut. Niedaleko, powyzej Borneo sa fajne wyspy Gili. Ogolnie - polecam Tajlandie, Bali jest stanowczo przereklamowana. Wiecej info - pisz na priv jerzbork@poczta.onet.pl
    • szustag Re: Bali - aktualnie 21.06.16, 09:51
      Mieszkamy w Azji od ponad 10 lat, obecnie na Bali. Na naszym nowo założonym blogu będzie pojawiać się dużo informacji dotyczących Bali i okolic. Wiele osób pyta nas o ceny, niebawem nowy wpis na ten temat.
      www.asian-divers.blogspot.com
      Zapraszamy :)

• Gość: Turystka Re: Bali - aktualnie IP: *.internetia.net.pl 24.01.17, 20:07
      Asian Divers ani Oriental Phuket Tours nie polecam!Beznadzieja
      Banda chamów i oszustów. Niestety typowe polaki cebulaki za granicą co myślą, że czegoś się dorobili. Średnia krajowa wystarczy zeby zamieszać w mózgach Państwa Paulo i ich kochanki...Agusi. Dzieci nie powinny na to patrzeć. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka