Gość: Mario IP: *.tnt1.pontiac.mi.da.uu.net 26.03.02, 03:43 bylem w Rio i moge cos podopowiedziec mariusz1978@hotmail.com Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rak Re: o RIO IP: *.proxy.aol.com 06.04.02, 21:03 halo Mario, czy bedac w Rio slyszales o pladze moskito, podobno na poczattku roku byly ofiary smiertelne , ile w tym prawdy? Pozdrawiam rak Odpowiedz Link Zgłoś