IP: *.tnt1.pontiac.mi.da.uu.net 26.03.02, 03:43
bylem w Rio i moge cos podopowiedziec
mariusz1978@hotmail.com
Obserwuj wątek
    • Gość: rak Re: o RIO IP: *.proxy.aol.com 06.04.02, 21:03
      halo Mario, czy bedac w Rio slyszales o pladze moskito, podobno na poczattku
      roku byly ofiary smiertelne , ile w tym prawdy? Pozdrawiam rak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka