Gość: gosc IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 27.07.06, 07:17 Właśnie usłyszałam komunikat że zakaz kąpieli w powodu sinic jest w Dąbkach, Dwirzynie i mrzeżynie z powodu sinic. W Kołobrzegu można się już kąpać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj