IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 27.07.06, 07:17
Właśnie usłyszałam komunikat że zakaz kąpieli w powodu sinic jest w Dąbkach,
Dwirzynie i mrzeżynie z powodu sinic. W Kołobrzegu można się już kąpać.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka