Dodaj do ulubionych

II krececzki

16.03.05, 09:14
Cześć! Już tu pisałam na temat prolaktyny. To moja kródka historia. 2 tyg,
temu byłam u gina i stwierdział że mam cykl bez owulacyjny, kazał zbadać
prolaktynę była 47ng biorę bromergon 2x1. Cztery dni po wizycie
zaopserwowałam śluź zadzwoniłam a on stwierdził że niemożliwe. Od nowego
cyklu miałam zacząć z CLO. Więc spisałam cały cykl na straty. Dziś jest 4 dc
po terminie @. Wczoraj zrobiłam test od Ewy po południu wyszedł pozytywni.
Dziś rano też zrobiła test Quick Vue i też wyszły 2 kreski. Ale jestem pełna
obaw brzuch mnie boli jak na @. I czy ten Bromergon mam dalej brać czy odrazu
przestać? Proszę odpiszcie!!!
Obserwuj wątek
    • izutek Re: II krececzki 16.03.05, 09:26
      andziu, gratuluje Ci z całego serca Twojego szczęścia!!! Niestety nie potrafie
      Ci odpowiedzieć na pyt. dot bromergonu, bo sama zadnych lekarstw nigdy nie
      bralam...
    • sabi35 Re: II krececzki 16.03.05, 09:43
      Gratulacje!!!
      a bóle brzucha jak na miesiączkę są całkiem normalne, mnie brzuch boli jeszcze
      dzisiaj, a test zrobiłam już tydzień temu. Możesz zażywać Bryophyllum D4, 5
      kuleczek albo kropli 5x dziennie (bez skutków ubocznych). Trzymaj się.
    • kruszyna75 Re: II krececzki 16.03.05, 10:44
      Adzia, mi endokrynolog powiedziała, że mam odstawić Bromergon jeżeli wyjdzie mi
      test pozytywny. Tylko może lepiej zadzwoń do swojego bo masz większą dawkę (ja
      1/2 tabl. na dzień) i nie wiem jak takie nagłe odstawienie w przypadku ciąży
      odbije się na Twoim organizmie.
      A w ogole to WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!
      • jolanta8 Re: II krececzki 16.03.05, 11:12
        Gratulacje!!!Jeżeli test a nawet dwa testy pokazały Ci II kreseczki to napewno
        jestes w ciązy
        Zadzwoń do gina i mu powiedz co ijak
        żebyś nie zaszkodziła tymi lekarstwami sobie i maleństwu
        Życzę spokojnych 8 miesięcy
        • adzia1978 Re: II krececzki 16.03.05, 11:20
          Dziękuję WAM bardzo. Jutro idę do gina, mam nadzieję że wszystko będzie oki.
      • pszczolka2 Re: II krececzki 20.03.05, 14:01
        Olbrzymiaste gratulacjesmile
        Przepraszam, że dopiero teraz ale jakoś przeoczyłam.
        Uważaj na siebie i maleństwo.

        Pozdrawiam,Ola
        33 cykl starań (w tym trzeci "odpoczynkowy"smile
    • annalalik Re: II krececzki 16.03.05, 11:20
      Gratuluję. Musisz skonsultować się z ginem w sprawie leków. Dbaj o siebie.
      Pozdrawiam
    • nina110 Re: II krececzki 16.03.05, 11:29
      Ogromniaste gratulacje,dbaj o siebie i fasolkę,pa
    • aggutek Re: II krececzki 20.03.05, 14:24
      Ogromniaste gratulacje smile)) Uważaj na siebie i maleństwo.
    • mrowka75 Re: II krececzki 20.03.05, 18:42
      Serdecznie gratuluję - i pewnie terminy mamy na ten sam czas smile. pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka