adzia1978
16.03.05, 09:14
Cześć! Już tu pisałam na temat prolaktyny. To moja kródka historia. 2 tyg,
temu byłam u gina i stwierdział że mam cykl bez owulacyjny, kazał zbadać
prolaktynę była 47ng biorę bromergon 2x1. Cztery dni po wizycie
zaopserwowałam śluź zadzwoniłam a on stwierdził że niemożliwe. Od nowego
cyklu miałam zacząć z CLO. Więc spisałam cały cykl na straty. Dziś jest 4 dc
po terminie @. Wczoraj zrobiłam test od Ewy po południu wyszedł pozytywni.
Dziś rano też zrobiła test Quick Vue i też wyszły 2 kreski. Ale jestem pełna
obaw brzuch mnie boli jak na @. I czy ten Bromergon mam dalej brać czy odrazu
przestać? Proszę odpiszcie!!!