balbina11
25.05.05, 16:40
Mam już dość leczenia. Wprawdzie wykupiłam leki, ale nie będę ich brać. One
totalnie rozregulowałyby moje hormony. Wczoraj jak wyszłam od lekarki
zaczęłam płakać. Ciągle mam torbiel krwotoczną na jednym jajniku. Trzy się
wchłonęły, ta jedna nie, ma około 2 cm... Wybieram się do homeopaty...