Dodaj do ulubionych

Buntuję się

25.05.05, 16:40
Mam już dość leczenia. Wprawdzie wykupiłam leki, ale nie będę ich brać. One
totalnie rozregulowałyby moje hormony. Wczoraj jak wyszłam od lekarki
zaczęłam płakać. Ciągle mam torbiel krwotoczną na jednym jajniku. Trzy się
wchłonęły, ta jedna nie, ma około 2 cm... Wybieram się do homeopaty...
Obserwuj wątek
    • tromysza Re: Buntuję się 25.05.05, 16:53
      dobra decyzja! balbinko, wiem jak trudno o spokój. Ale spokój to jedyny słuszny
      doradca (powiedziała co wiedziała heheh). Clo Ci nie pomaga- a homeopata to
      moim zdaniem dobry pomysł. Balbina, będzie dobrze.
      • swaihwe Re: Buntuję się 25.05.05, 17:36
        Powiem tak - wiem co czujesz. Miesiąc temu na Forum pisalam, z enie biorę
        więcej Pregnylu ni Duphastonnu dopóki nie zajdę w ciążę (to wtedy włączę
        Duphaston). I tak też zrobiłam - tzn. nie wzięłam!!!
        Czasem człowiek musi odpocząć.
        Pozdrawiam
        • suslak Re: Buntuję się 25.05.05, 18:56
          Balbinko! Nie daj się rzeczywistości! Idź do homeopaty, tak jak chciałaś od
          dawna i spróbuj "zdrowego" leczenia. Ja wierzę, że Ci się uda.
          Ściskam mocno i trzymam kciuki.
    • balbina11 Re: Byłam... 25.05.05, 20:46
      ... i jestem spokojniejsza, wreszcie czuję, że robię to co powinnam, bez
      sprzeciwu ze strony mojego organizmu...
      • ata76 Re: Byłam... 25.05.05, 20:56
        no i super Balbina!!!! W końcu nie od dziś wiadomo, że ważne jest także
        samopoczucie psychiczne, a skoro czujesz, że to własnie jest dla Ciebie
        odpowiednia droga, to tym lepiej!!! Robienie czegoś wbrew psychice nie ma
        sensu, zaś "odpowiednie" nastawienie czasami czyni cuda!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka