suckerlove
15.06.07, 09:51
WITAM, mam pytanie. moja gin przepisała mi duphastonz powodu niskiego
progesteronu i torbieli na jajniku. brałam go przez 3 dni po 2. potem dostałam
@. w 16dc zaczęłam brać po 1 i tak przez 10 dni. właśnie dzisiaj jest ten
10, czyli 25dc. no i jak się obudziłam , zobaczyłam że plamię. tylko że jakoś
dziwnie bo to jest jakiś śluż zabarwiony krwią i to bardziej brązowo-brunatny.
czy to jest @? moje cykle zwykle trwają około 34 dni a teraz nagle 25? może
któraś miała już coś takiego? będę wdzięczna za odpowiedz.