megipegi 15.10.07, 15:03 Co z homeo na wywolanie okresu??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kitka05 Re: co? 15.10.07, 21:33 Z homeo to przede wszystkim dobry lekarz (oczywiscie homeopata), bo nikt Ci nie pomoże nie znając powodów zatrzymania okresu, a może być ich mnóstwo, np. stres, zaburzona gospodarka hormonalna i.t.d. Tylko Homeopata po szczególowym wywiadzie, będzie mógł ustalic przyczyne wstzymania okresu i da odpowiednie leki na jego wywołanie. Odpowiedz Link
megipegi Re: co? 15.10.07, 22:24 Wybralambym sie do homeop,ale niestety brak czasu. Zatrzymanie jest od zmniany klimatu i nie jedzenia prawie nic przez 3 tyg.Tego jestem pewna. Moze ktos cos poleci??? Odpowiedz Link
nuit4 Re: co? 15.10.07, 23:40 jak u ciebie z angielskim? tutaj jest cos co moze ci pomoc: www.abchomeopathy.com/forums.php musisz tylko szczegolowo opisac swoj problem chociaz moim zdaniem i tak najlepsza bylaby wizyta u homeopaty Odpowiedz Link
megipegi Re: co? 17.10.07, 23:19 Dziekuje za linka. A moze ktos z was mial do czynienia z takimi lekami jak: Sepia 30C, Pulsatilla 30C 200C, Menodoron, Ignatie czy to sa odpowiednie leki na moj problem??? Odpowiedz Link
very.martini Re: co? 18.10.07, 20:40 No zapodaj sobie Pulsatillę 200 na ślepo i opisuj efekty, skręcam się z ciekawości:)) Megi, serio, dobrze Ci ludzie piszą. Miesiączka nie zanika sama z siebie, jest to odchylenie od normy większego kalibru i dlatego ten problem należy leczyć pod okiem kogś, kto się na tym zna, zwłaszcza że wszelkie sprawy hormonalne są dość śliskie i wymagają ostrożności. Ale zrobisz, co będziesz chciała. 16%VOL 22%VAT Odpowiedz Link