15.10.07, 15:03
Co z homeo na wywolanie okresu???
Obserwuj wątek
    • kitka05 Re: co? 15.10.07, 21:33
      Z homeo to przede wszystkim dobry lekarz (oczywiscie homeopata), bo nikt Ci nie pomoże nie znając powodów zatrzymania okresu, a może być ich mnóstwo, np. stres, zaburzona gospodarka hormonalna i.t.d. Tylko Homeopata po szczególowym wywiadzie, będzie mógł ustalic przyczyne wstzymania okresu i da odpowiednie leki na jego wywołanie.
      • megipegi Re: co? 15.10.07, 22:24
        Wybralambym sie do homeop,ale niestety brak czasu.
        Zatrzymanie jest od zmniany klimatu i nie jedzenia
        prawie nic przez 3 tyg.Tego jestem pewna.
        Moze ktos cos poleci???
        • paulina_pl Re: co? 15.10.07, 22:30
          Zacznij jeść normalnie - miesiączka wróci.
          • megipegi Re: co? 15.10.07, 22:50
            juz jem normalnie.
    • nuit4 Re: co? 15.10.07, 23:40
      jak u ciebie z angielskim?
      tutaj jest cos co moze ci pomoc:
      www.abchomeopathy.com/forums.php
      musisz tylko szczegolowo opisac swoj problem
      chociaz moim zdaniem i tak najlepsza bylaby wizyta u homeopaty
      • megipegi Re: co? 17.10.07, 23:19
        Dziekuje za linka.
        A moze ktos z was mial do czynienia z takimi lekami
        jak: Sepia 30C, Pulsatilla 30C 200C,
        Menodoron, Ignatie czy to sa odpowiednie leki na moj
        problem???
        • very.martini Re: co? 18.10.07, 20:40
          No zapodaj sobie Pulsatillę 200 na ślepo i
          opisuj efekty, skręcam się z ciekawości:))
          Megi, serio, dobrze Ci ludzie piszą. Miesiączka
          nie zanika sama z siebie, jest to odchylenie od
          normy większego kalibru i dlatego ten problem
          należy leczyć pod okiem kogś, kto się na tym
          zna, zwłaszcza że wszelkie sprawy hormonalne są
          dość śliskie i wymagają ostrożności.
          Ale zrobisz, co będziesz chciała.

          16%VOL
          22%VAT

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka