Dodaj do ulubionych

Strzelaj feelek....

23.11.10, 11:51
teraz Ty...iiiiiiii.....gooool.....
Obserwuj wątek
    • surmia Re: Strzelaj feelek.... 23.11.10, 11:55
      No co jest? Jak to napisałam byłam 49999. Następny strzał miał oddać feelek, podałam mu pięknie piłkę i co? Dlaczego licznik oszukał?
      • feelek FJ życzę: 100... tysięcy wpisów! 23.11.10, 12:14
        licznik nie oszukał...
        strzał nie wyszedł
        no kixx...
        ----------------
        pzdr. i gratuluję
        1.Majce i Doomi, że stworzyły i dotrwały
        2.nam wszystkim wspaniałego bytu w postaci Forum Józefów
        sobie siedzimy:
        czytamy,
        myślimy,
        piszemy
        klikamy
        a czasem też ...
        ...coś robimy w realu:
        1."3 pyszne jarmarki "Gwiazdobranie i Dawanie" to efekt wpisu AgiKier sprzed 3 lat (tu nie od rzeczy wspomnieć nicki: Majka111, Magdam, Surmia, Muffinek, Bamerykanka, Marius68, Greg, Kruczycha , Feelek... sorry pewno coś pokręciłem i te kilkanaście tysięcy zł (zobaczyć minę Marka, 10 latka - bezcenne)
        2. akcja zakończona apelem o świecki charakter szkoły "Ojcze nasz w szkole..." to efekt pewnego wpisu Cinqueterre'a sprzed lat 2, zatoczyła szerokie kręgi zakończone artykułem w Gazecie Wyborczej (Cinque + Muffinek, Feelek, sorry ale reszty z Was nie mogę przypomnieć)
        3. kilka zbiórek okazjonalnych dla powodzian, pogorzelców. Szerzej niech kto inny opisze, co więcej o tym wie.
        naprawdę dziś, przy tej okazji
        warto i wypada
        pzdr.
        f.
    • lamina1 Re: Strzelaj feelek.... 23.11.10, 11:59
      Też czekałam na ten feelkowy jubileuszowy wpis, ale najwyraźniej zmęczył się nieco pisaniem od rana. Szkoda, bo należało mu się, nikomu innemu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka