surmia 23.11.10, 11:51 teraz Ty...iiiiiiii.....gooool..... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
surmia Re: Strzelaj feelek.... 23.11.10, 11:55 No co jest? Jak to napisałam byłam 49999. Następny strzał miał oddać feelek, podałam mu pięknie piłkę i co? Dlaczego licznik oszukał? Odpowiedz Link
feelek FJ życzę: 100... tysięcy wpisów! 23.11.10, 12:14 licznik nie oszukał... strzał nie wyszedł no kixx... ---------------- pzdr. i gratuluję 1.Majce i Doomi, że stworzyły i dotrwały 2.nam wszystkim wspaniałego bytu w postaci Forum Józefów sobie siedzimy: czytamy, myślimy, piszemy klikamy a czasem też ... ...coś robimy w realu: 1."3 pyszne jarmarki "Gwiazdobranie i Dawanie" to efekt wpisu AgiKier sprzed 3 lat (tu nie od rzeczy wspomnieć nicki: Majka111, Magdam, Surmia, Muffinek, Bamerykanka, Marius68, Greg, Kruczycha , Feelek... sorry pewno coś pokręciłem i te kilkanaście tysięcy zł (zobaczyć minę Marka, 10 latka - bezcenne) 2. akcja zakończona apelem o świecki charakter szkoły "Ojcze nasz w szkole..." to efekt pewnego wpisu Cinqueterre'a sprzed lat 2, zatoczyła szerokie kręgi zakończone artykułem w Gazecie Wyborczej (Cinque + Muffinek, Feelek, sorry ale reszty z Was nie mogę przypomnieć) 3. kilka zbiórek okazjonalnych dla powodzian, pogorzelców. Szerzej niech kto inny opisze, co więcej o tym wie. naprawdę dziś, przy tej okazji warto i wypada pzdr. f. Odpowiedz Link
lamina1 Re: Strzelaj feelek.... 23.11.10, 11:59 Też czekałam na ten feelkowy jubileuszowy wpis, ale najwyraźniej zmęczył się nieco pisaniem od rana. Szkoda, bo należało mu się, nikomu innemu. Odpowiedz Link