26.01.07, 00:05
smile)
Obserwuj wątek
    • 111majka Re: 26000 26.01.07, 00:07
      Brawo!!!!!!
      Konkurencja nie była zbyt silna, wszyscy odpadli w przedbiegach widząc porażającą siłę trafień asidei
      smile)))
      • asidea Re: 26000 26.01.07, 00:09
        111majka napisała:

        > Brawo!!!!!!
        > Konkurencja nie była zbyt silna, wszyscy odpadli w przedbiegach widząc
        porażają
        > cą siłę trafień asidei
        > smile)))

        smile)))))))
        • feelek ...27000 21.02.07, 11:16
          Majka stawia lody?
          PS. jak tam (s)T(r)ES(T)?
          • 111majka Re: ...27000 21.02.07, 13:27
            Test był, a stres to dopiero bedzie....

            feelek napisał:
            > Majka stawia lody?

            W związku z kolejnym tysiącem? Mogę postawić, ale jak sama do lodow dojrzeję, czyli pochorobowo
            dojdę do siebie. A dochodzę już baaaardzo długo, więc na wiosnę jest szansa smile

            Ale wielkie lody będą się nam wszystkim należeć jak przegonimy Marki. Jeszcze jakieś 200 postów.
            • feelek Re: ...27000 21.02.07, 22:18
              ciekawe, czy tam jest wątek np. nocne Marki?
              czy tam się płaci w sklepie markami?
              czy dba się o markę?
              -------------
              eeeeeeee takie tam
              • asidea Re: ...27000 22.02.07, 20:40
                Dlaczego akurat Marki są obiektem zainteresowania ?
                • feelek Re: ...27000 22.02.07, 20:55
                  ...bo mają już tylko 150 postów więcej od Józków
                  i wtedy FJ będzie na 3 miejscu wśród forów regionalnych Mazowsza
                  ta Majka tak to usportawia
                  a nam się to udziela
                  • asidea Re: ...27000 22.02.07, 21:12
                    feelek napisał:

                    > ...bo mają już tylko 150 postów więcej od Józków
                    > i wtedy FJ będzie na 3 miejscu wśród forów regionalnych Mazowsza
                    > ta Majka tak to usportawia
                    > a nam się to udziela

                    smile)

                    To jeśli jest taki sportowy duch walki, to mam pytanie: Kim są Łomianki ,że
                    mają taka wysoką frekwencję?

                    • feelek Re: ...27000 22.02.07, 23:14
                      też sobie zadałem to pytanie i okazało się że oni tam sobie nazakładali wątków
                      o Rozpudzie, w ogóle jakieś takie b. netowo aktywne towarzystwo, z nimi się nam
                      nie równać, ale jak się takie ogólnokrajowe tematy porusza?
                      nasz brat bliźniak z drugiej strony WAwy (jak jadę do mojej tam kolegi, to w
                      obie strony nakręcam 100 km), miasteczko kilkunastotysięczne, fajny basen ale
                      sosen nie mają
                      • asidea Re: ...27000 22.02.07, 23:21
                        feelek napisał:

                        > też sobie zadałem to pytanie i okazało się że oni tam sobie nazakładali
                        wątków o Rozpudzie, w ogóle jakieś takie b. netowo aktywne towarzystwo, z nimi
                        się nam nie równać,ale jak się takie ogólnokrajowe tematy porusza?

                        Tutaj też można -i chyba nawet takowe już były smile

                        > nasz brat bliźniak z drugiej strony WAwy (jak jadę do mojej tam kolegi, to w
                        > obie strony nakręcam 100 km), miasteczko kilkunastotysięczne, fajny basen ale
                        > sosen nie mają

                        smile)

                        P.s Ja też preferuję sosny smile)

                      • feelek Re: ...27000 22.02.07, 23:24
                        w Markach:
                        chodzą w markowych ciuchach,
                        co je w marketach kupują ,
                        czytają Marka Twaina,
                        markerem adresują koperty lepiąc na nie marki,
                        a ostatnio markują działalność forum
                        -----------------
                        eeeeeeee takie tam
                        -----------------
                        maszyna do pisania [postów]
                        • asidea Re: ...27000 22.02.07, 23:30
                          feelek napisał:

                          > w Markach:
                          > chodzą w markowych ciuchach,
                          > co je w marketach kupują ,
                          > czytają Marka Twaina,
                          > markerem adresują koperty lepiąc na nie marki,
                          > a ostatnio markują działalność forum
                          > -----------------
                          > eeeeeeee takie tam
                          > -----------------
                          > maszyna do pisania [postów]
                          Skąd wiesz? smile
                          • feelek Re: ...27000 23.02.07, 00:23
                            zaraz tam skąd
                            wiem i już
                            wink
                          • mar_cie Re: ...27000 23.02.07, 12:02
                            > feelek napisał:
                            >
                            > > w Markach:
                            > > chodzą w markowych ciuchach,
                            > > co je w marketach kupują ,
                            > > czytają Marka Twaina,
                            > > markerem adresują koperty lepiąc na nie marki,
                            > > a ostatnio markują działalność forum

                            markotni też ostatnio są. wink
                            • 111majka Re: ...27000 23.02.07, 12:32
                              mar_cie napisał:

                              > > feelek napisał:
                              > >
                              > > > w Markach:
                              > > > chodzą w markowych ciuchach,
                              > > > co je w marketach kupują ,
                              > > > czytają Marka Twaina,
                              > > > markerem adresują koperty lepiąc na nie marki,
                              > > > a ostatnio markują działalność forum
                              >
                              > markotni też ostatnio są. wink

                              Markizy sobie pozakładali i marketingowców udają...
                              Ale Markowski to u nas mieszka smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka