fredoo
04.05.15, 10:03
Jeżdżę sobie ostatnio Kadetem C z 78 roku i tak sobie porównuję z nowymi autami.
Zużycie paliwa takie samo czyli 6-7/ 100km
Przyspieszenie takie samo bo auto ma 60 Hp ale waży coś 750 kilo.
Komfort jazdy drastycznie niższy-większy hałas i telepie na nierównościach.
Ale i tak lubie nim jeżdzić.