Dodaj do ulubionych

Taka moja refleksja

04.05.15, 10:03
Jeżdżę sobie ostatnio Kadetem C z 78 roku i tak sobie porównuję z nowymi autami.
Zużycie paliwa takie samo czyli 6-7/ 100km
Przyspieszenie takie samo bo auto ma 60 Hp ale waży coś 750 kilo.
Komfort jazdy drastycznie niższy-większy hałas i telepie na nierównościach.
Ale i tak lubie nim jeżdzić.
Obserwuj wątek
    • nazimno To ulubiony jezdzacy oldtimer w Niemczech. 04.05.15, 11:10
      Istnieje cala masa klubow milosnikow tego modelu.

    • gelati Re: Taka moja refleksja 04.05.15, 11:39
      fredoo napisał:

      > Jeżdżę sobie ostatnio ..."

      forum.gazeta.pl/forum/w,28,157496421,157496421,Nigdy_bym_nie_pomyslal_ze_Duda.html?t=1430732251757
      Wal sie fredoo, durniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka